Denon AVR-x4300h problem z HDMI out i NC+ 4k

tomiga

New member
Mam dokładnie ten sam problem z AVR X2600H. 2 wyjście pierwsze
to TV drugi to Projektor. Obraz jest wyświetlany na 2 jednocześnie (wyjście Auto - Dual) w momencie gdy wyłączam projektor TV nie jest w stanie ponownie się połączyć (brak sygnału).
Workaround to ręcznie przełączenie źródła na Monitor 1.
Drugi workaround to zakup splittera ale i tak mam za dużo kabli i nie po to kupowałem amplituner z dwoma wyjściami żeby jeszcze splitter kupować.

Generalnie problem jest z amplitunerem Denona.
Co ciekawe 2021/10/27 wyszedł nowy firmware do AVR X2700H (czyli modelu zeszło rocznego) [Version: 4400-0122-8061-3085] w change logu widać

(1) Corrected the case where the video output to HDMI Monitor 1 is not output when the projector is in standby when the projector is connected to HDMI Monitor 2 with an HDMI optical fiber cable.

Problem jest więc znany niestety firmware która wyszedł tego samego dnia do AVR X2600H nie zawiera tej poprawki.

Wysłałem zapytanie do dystrybutora w Polsce i na Denon.eu czy planują ją sportować do mojego modelu. Czekam na odpowiedź ;)

Tak więc jak macie wyższe modele możecie sprawdzić czy być może firmware do Waszych sprzętów ma już tą poprawkę.
(Taki hint pełny change log jest na japońskiej stronie Denona tylko trzeba użyć google translate do tłumaczenia. ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry