Zmiana amplitunera

Mipoll

New member
Witam serdecznie
Mam mały orzech do zgryzienia. Zaczynam szukać amplitunera a jestem świerzakiem w temacie doboru sprzętu. Poprzedni zestaw odkupiłem od kolegi.
W tej chwili mam Onkyo TX-NR 509 (no sound) i głośniki Taga Harmony TAV 606 V2 + jakiś sub yamahy ale nie pamiętam modelu.
Dobra do brzegu, Onkyo padło drugi raz brak dźwięku. Już raz był naprawiany podziałało to rok a teraz znowu to samo. Jestem albo bardziej byłem zadowolony z zestawu. Co do przeznaczenia głośników to film ale ostatnio zaczęliśmy robić sobie popołudniowe potańcówki z dziećmi i czasem słuchamy z żoną jakieś płytki.
Budżet jaki chciałem przeznaczyć to około 1500-1800 max
Czy możecie coś zaproponować co nie będzie gorsze od tego onkyo??
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Witam serdecznie
Mam mały orzech do zgryzienia. Zaczynam szukać amplitunera a jestem świerzakiem w temacie doboru sprzętu. Poprzedni zestaw odkupiłem od kolegi.
W tej chwili mam Onkyo TX-NR 509 (no sound) i głośniki Taga Harmony TAV 606 V2 + jakiś sub yamahy ale nie pamiętam modelu.
Dobra do brzegu, Onkyo padło drugi raz brak dźwięku. Już raz był naprawiany podziałało to rok a teraz znowu to samo. Jestem albo bardziej byłem zadowolony z zestawu. Co do przeznaczenia głośników to film ale ostatnio zaczęliśmy robić sobie popołudniowe potańcówki z dziećmi i czasem słuchamy z żoną jakieś płytki.
Budżet jaki chciałem przeznaczyć to około 1500-1800 max
Czy możecie coś zaproponować co nie będzie gorsze od tego onkyo??

Kolega Ataszek tu na forum ma na sprzedaż Onkyo 676 trzy miesięczny na gwarancji za 1800 może stowke jeszcze opuści ;) a w Twoim padła płyta hdmi bo to były wadliwe modele objęte darmową akcją naprawczą nawet po gwarancji
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Na dzień dzisiejszy jeszcze dostępny :razz: - jak co pisz na priv
 
Ostatnia edycja:

dziadek266

New member
Jeżeli brzmienie Onkyo Ci pasuje, to w tym budżecie Onkyo TX NR676. Sam ostatnio zamieniłem swoją 616 i jestem bardzo zadowolony. Obsługa banalnie prosta, w kinie rewelacja a i przy słuchaniu muzyki jest dobrze. Nowy pilot też jest dużo lepszy.
 
Do góry