Jaki amplituner polecacie onkyo tx rz1100 czy yamaha rx a2070

przemkoch

New member
Jak w temacie który według waszych opini ampli lepiej zgra się z kolumnami polk audio signature s60.
Stoje nad dylematem. Chcę żeby było dobrze w kinie i stereo czy yamaha sobie poradzi z tymi kolumnami??
 

mors111

Active member
Bez reklam
ponoć Onkyo RZ 8.. gra lepiej niż 1100 , takie chodzą słuchy , więc jeśli to prawda zaoszczędzisz trochę kasy i starczy na resztę kolumn do kina czy tam też suba ( masz już resztę zakupioną )

Yamahy nie słuchałem , ale oba do kina jak i stereo powinny się nadać bardzo dobrze

mozesz jeszcze pomyśleć nad RZ 820 + wzmacniacz stereo do poprawy stereo , ale to tylko wtedy jeśli dziwęk z 8.. będzie niezadowalający ( w co wątpię )
 

przemkoch

New member
Składam komplet do dolby atmos, puki co budżet mam na amplituner jakiś dobry. Mialem już onkyo tx609 i denona i chce zobaczyć na co stać yamahe. O tym onkyo 820

(https://www.youtube.com/watch?v=E9P0A00A4D8&t=1s)

slyszem że w stereo kicha jest a 1100 zasugerowałem się tym że rz900 ma bardzo dobre opinie w stereo a 1100 jest modelem wyższym jeśli się nie mylę
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
W czym to lepiej się objawia?

Będzie już z rok jak z kolegą DrWredman odsłuchwaliśmy oba modele. Gdzieś to opisaliśmy na forum.
Inne zasilacze w obu modelach i to słychać. Krótko mówiąc 1100 grał jakby zza kurtyny.
Jest sporo opisów na forum odnośnie 810 vs 1100. Popatrz też w posty kolegi armanig.
 
Do góry