DENON AVR-X2400H czy YAMAHA RX-V683 Czarny

jacabad

New member
Witam stoję przed zakupem nowego amplitunera który bedzie następcą Pioneera VSX-920 od razu napisze nowy będzie podłączony do zestawu kolumn 5.1 z subwooferem wszystko firmy Energy CF-50 HCS5, telewizor plasma Panasonic 55st60, chciałem wejść też w nowszy amplituner Pioneera ale odradzono mi mówiąc że są lepsze które lepiej wypadają dzwiękowo i basowo są to następujące modele który z tych trzech byście polecili do tego zestawu DENON AVR-X2400H czy YAMAHA RX-V683 czy Onkyo TX-NR676 i teraz który z nich ?
 
Ostatnia edycja:

krecik

New member
To i ja podłączył bym się do powyższego pytania bo stanąłem w tym samym miejscu - DENON AVR-X2400H czy YAMAHA RX-V683

Kino w 80%, do tego konieczny Multiroom po Wifi - tu i jedna i druga platforma wspiera swoje rozwiązanie, ale że zaczynam od zera to nie ma różnicy w co pójść.

Denon sprawia wrażenie lepiej wykonanego (albo miałem felerną Yamahę w rękach i pokrętło głośności w tej konkretnej ruszało się na boki, ale wystawówka w Saturnie więc kto wie co jej tam robili)

Denon ma dwa wyjścia HDMI, pod kątem ewentualnego projektora fajna rzecz, pytanie bez odpowiedzi czy będzie kiedykolwiek potrzeba żeby go użyć

Yamaha ma Bluetooth output, no tu bym widział realne zastosowanie 'na codzień'

Co waszym zdaniem wybrać ?

Pomieszczenie 17m2, z racji wielkości i braku chęci do poświęcania zbyt wiele miejsca - głośniczki Bose Acoustimass 6 V.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

S3r

New member
Też szukam nowego ampli klasy AVR-X2400H do mojego zestawu 5.1 JBL ES z 90 z przodu i subem 250. Szukam modelu z Atmos. Wcześniej zestaw ten był podpięty do HK AVR347 i wszystko było ok za wyjątkiem braku obsługi nowych formatów i Internetu z Spotify.
Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego AV, głównie muzyka stereo i kino domowe. Z wstępnej oceny Yamaha Onkyo i Denon są bardzo zbliżone natomiast Denon ma np. najniższą cenę.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

S3r

New member
Budżet napięty ok 3tys . Na razie skłaniam się do jedego poziomu wyżej czyli Denon AVR-X3400H

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry