Aktualizacja Spotify na Denon X2000

phoba

New member
Dzisiaj zrobiłem aktualizację jak w temacie posta. Niestety po aktualuzacji Spotify zniknął w ogóle. Czy ktoś też ma /miał ten problem i wie jak go rozwiązać?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jakis czas temu podobny scenariusz przeszedlem z SR7010. Najpierw zniknal Spotify z menu ekranowego ampa, ale amplituner ciagle byl dostepny na liscie urzadzen, do ktorych mozna bylo streamowac tracki z serwisu ( nawet nie bedac w domowym wifi, a jedynie dzieki sieci komorkowej) Natomiast niedawno amplituner zniknal kompletnie z listy.
Pomoglo ustawienie na sztywno adresu IP. Gdyby to nie zadzialalo mozesz jeszcze sprobowac ustawic DNS-y
8.8.8.8
8.8.4.4
Edit: nIe spodziewaj sie ze Spotify wroci do interface'u aplitunera, ale powinien byc z powrotem dostepny jako urzadzenie do ktorego mozna streamowac muzyke ( Spotify Connect).
Przy okazji dla wszystkich zainteresowanych, Spotify obecnie ma promo - 3 miesiace Spotify Premium za 0.99 funta.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Nie chciałoby mi się zakładać nowego konta tylko dlatego żeby zaoszczędzić 19 zł miesięcznie i tworzyć nowe playslisty których mam ze 100 na moim aktualnym koncie, serio :)
 

phoba

New member
Dzięki bubafat. Spróbuję tego, co proponujesz, ale jeśli i tak Spotify sie nie pojawi to co to za aktualizacja? To już mogli napisać, że zniknie zamiast obiecywać jakieś udoskonalenia.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dzięki bubafat. Spróbuję tego, co proponujesz, ale jeśli i tak Spotify sie nie pojawi to co to za aktualizacja? To już mogli napisać, że zniknie zamiast obiecywać jakieś udoskonalenia.

Taka polityka. Dobrze ze dalej można streamowac bezpośrednio do ampa. Ja i tak nie znam nikogo kto by włączyła telewizor i chciał sterować pilotem a nie urządzeniem mobilnym czy przy pomocy komend głosowych.

Nie chciałoby mi się zakładać nowego konta tylko dlatego żeby zaoszczędzić 19 zł miesięcznie i tworzyć nowe playslisty których mam ze 100 na moim aktualnym koncie, serio :)
A dla 9 funtow/mc?
Pytanie retoryczne. Oferta byc moze nie jest atrakcyjna dla Ciebie, czy dla mnie, co mi zmienia faktu, że dla kogoś innego może być . Zwłaszcza dla tych którzy są nowi i chca wybrać pomiędzy Spotify, Tidalem (jeszcze kilka dni za free) i Deezerem (podobnie 0.99 p/mc)

A listy sie eksportuje pomiędzy kontami.
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Dzisiaj zrobiłem aktualizację jak w temacie posta. Niestety po aktualuzacji Spotify zniknął w ogóle. Czy ktoś też ma /miał ten problem i wie jak go rozwiązać?

Gdzieś kiedyś czytałem żeby po aktualizacji jak są problemy zrobić reset ampli. Na ile to pomoże nie wiem no i pewnie dane kalibracji przepadną.

A tak na marginesie to co ta aktualizacja miała wnieść i co poprawić ?
 

phoba

New member
@bubafat
To już wolę streamować na Chromecasta. Więcej możliwości.
Jak sterujesz glosowo?

@Wiesiek19
Mogę zrobić reset. Skalibrowanie to przecież parę chwil.
Dokladnie nie pamiętam, bo opis hasłeczytalem jeszcze przed Xmas, a potem ampli non stop w uzyciu. Z tego co pamietam byla mowa o udoskonaleniu jakiejs jednej funkcjonalnisci i dodaniu drugiej. Ale na pewno nie bylo mowy o usunieciu Spotify.

@popej
OK, spróbuję i tej opcji.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
@bubafat
To już wolę streamować na Chromecasta. Więcej możliwości.
Jak sterujesz glosowo?
Ja sie w to nie bawie. Ale ludzie uzywaja roznych aplikacji, w zaleznosci od srodowiska (OS/Service provider) i wlasnych upodoban. AFAIK ze Spotify dziala asystent Google'a, Alexa powinna juz tez dzialac, poza tym sa inne specjalistyczne androidowe aplikacje, radzace sobie z tym lepiej badz gorzej. Jak jest z Apple, nie wiem bo nie jestem amatorem. Warto wygooglowac obecny status bo w tej materii wszystko zmienia sie dosyc dynamicznie.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
A tak na marginesie to co ta aktualizacja miała wnieść i co poprawić ?

Muszę sam sobie odpowiedzieć bo dziś mi ampli podpowiedział, że jest aktualizacja i ona
(1) usuwa wbudowany Spotify
(2) dodaje Spotify connect

I teraz pytanie czy ktoś sprawdzał czy w aplikacji Spotify na androida pojawi się możliwość przesyłu muzy do Denona? Bo póki co jeszcze nie robiłem aktualizacji.
 

krunio

New member
Muszę sam sobie odpowiedzieć bo dziś mi ampli podpowiedział, że jest aktualizacja i ona
(1) usuwa wbudowany Spotify
(2) dodaje Spotify connect

I teraz pytanie czy ktoś sprawdzał czy w aplikacji Spotify na androida pojawi się możliwość przesyłu muzy do Denona? Bo póki co jeszcze nie robiłem aktualizacji.

Sprwadziłem na X1000
1. Potwierdzam znikła aplikacja na Denonie (masakryczna w obsłudze)
2. Powił się na androidzie Spotify connect. Witać urządzenie i działa w mgnieniu oka. Jest SUPER!
 
Do góry