Amplituner 4K/HDR, 2 HDMI OUT, Dolby Vision, radio internetowe,

wrx

New member
Bez reklam
Dzien dobry.

Przechodze powoli ze sprzetow widocznych w mojej stopce na "system" 4K/HDR.
W zwiazku z tym, zapytuje o najrozsadniejszy wybor cena/mozliwosci/przyszlosciowe rozwiazania w temacie amplituner 5.1 - glosniki pozostana raczej bez zmian.

Na obecna chwile moim faworytem jest Onkyo 676E, bo wydaje mnie sie, ze posiada wszystko, co moze byc potrzebne.
Chetnie poslucham alternatywnych propozycji - wazna dla mnie jest rowniez obsluga ampli i jego funkcji (chocby zakladki w radio internetowym) z aplikacji na telefonie.
 

adawro

New member
Ja się podłączę pod pytanie. Też czytam o tym Onkyo 676E, ale patrzę też na Yamaha RX-V681 , ale może ktoś mnie przekona do droższego Yamaha RX-V781.
Mam fronty Jamo E470 Centralny JamoE4CEN i jako cztery surroundy E510 do tego subwoofer E4SUB1.
Jeden głośnik surround był nieużywany bo stary amplituner Panasonic SA-HE100 był "tylko" 6.1 i szukam muzycznie nowego ampltunera do 4K na porównywalnym poziomie.
 
A co zdecydowało u Ciebie ze wybrałeś onkyo a nie np. Wspomniany denon? Pytam ponieważ też jestem przed zakupem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

wrx

New member
Bez reklam
Spelnia wszystkie wymagania dotyczace codziennego uzytkowania + wszystkie obecne i przyszle standardy.
Roznice w jakosci dzwieku czy tez sposobie jego oddania przez amplitunery, nie maja dla mnie zadnego znaczenia, bo ja i tak tego nie slysze.
Natomiast zaden z nich nie pasuje mi wizualnie - najblizej jest Sony.
 

popej

New member
patrzę też na Yamaha RX-V681 , ale może ktoś mnie przekona do droższego Yamaha RX-V781.
781 jest ładniejsze :)
781 ma procedurę wielopunktowego pomiaru akustyki i trochę więcej złączy na tylnej ściance (2 wyjścia HDMI, jak życzy sobie OP) . Poza tym to prawdopodobnie elektronika jest identyczna jak w 681.
 

drake7

New member
jak ktos sie nie boi kupowac z niemiec, to na amazonie jest 676 za 412 euro juz wysylka do Polski, z samego amazona, tylko nie wiadomo kiedy przysla,bo nie ma na magazynie
 

drake7

New member
ja nie mam konta prime i mam zamowione, swoją drogą zobaczę czy przyjdzie:) różnica w cenie jest bardzo duza, minimum 800zł.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
różnica w tych modelach yamahy to 860 nie ma tidala a 870 ma i nic więcej.
Jakby nie mogli wprowadzić aktualizacji do 860 :/
 
Do góry