Onkyo chromecast

bl4ck

Active member
Bez reklam
Witam

Testuje ktoś Onkyo chromecast? u was też tak muli?

Ampli podłączony do router muzyka(spotify) z komputer też podłączonego kablem do router muli tokoszmarnie łączenie i łapanie następnej piosenki... z telefonu(wifi) też to samo .
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Dziwna sprawa nie wiem czy oni nie dopracowali softu w onkyo, ale u mnie puszczenie czegoś na amplituner powoduje totalne zamulenie urządzenia stąd te długie połączenie i lagi.
Dodatkowo nie można zmienić tryby dźwięku i gra tylko "All stereo".
 

robcias

New member
Witam.
Podłączę się do tego wątku. Przymierzam się do zakupu amplitunera na ONKYO TX-NR575, ale podstawowy warunek to działający chromecast. Teoretycznie to jest, ale w praktyce, wszyscy się na to skarżą. Ale skargi są zazwyczaj z zeszłego roku. Czy w tej materii coś się zmieniło? Zaczęło to chodzić?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Popatrz na to też z drugiej strony skoro onkyo wypina d*** w stosunku do starszych modeli to co będzie gdy coś***zmienią w aktualnym modelu że chromecast przestanie działać? support mają tragiczny 1 przykład z przegu rz830 dostało niedawno dezzera hifi myślisz że rz810 dostało? takiego wała :)
 

robcias

New member
A to zapytam inaczej - czy są jakieś amplitunery z działającym chromecastem? Ostatnio wymieniłem domowego NAS'a na Qnap i on posiada możliwość strumieniowania filmów. Na ale po drugiej stronie musi też coś być.
 
Do góry