Marantz SR7010 ale jaja...

Snikers89

New member
Bez reklam
Dzis dostalem newsa ze wczoraj Marantz go wyslal do Petera Tysona. Takze bedzie dzis lub w poniedzialek i dopiero odesla go do mnie. Takze w nastepnym tygodniu bede go mial...
Choc jeden pozytyw w tym tygodniu hehe
 

Snikers89

New member
Bez reklam
I wreszcie powrocil nieszczesnik... chyba padla cala plytka hdmi....
981f7eccc809a1a95cc2b0b6a9be10ac.jpg
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Daj spokoj. Kretyni zamowili czesci ktore okazaly sie zrabane. Przynakmniej tak mi powiedzieli. Podejrzewam ze cos spieprzyli i musieli zamawiac jeszcze raz.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Generalnie coś jest na rzeczy z tymi płytkami :)
Jeszcze jedna wymiana i dostaniesz nowy ampli tak jak jak :)
Mi tak zrobili w Richersounds na części czekałem,później coś spierdolili a potem stwierdzili trza dać nowy i dali model nowszy w dodatku :)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Długo to im zajęło. Muszę pochwalić Horn-a, bo naprawa mojego była ekspresowa. Już parę dni mam po gwarancji trzyletniej i teraz działa bez zarzutu. Oby jak najdłużej.
PS. Wydaje mi się, że nie miałem możliwości ustawienia, na które kanały mam wpięty wzmacniacz/końcówkę, a teraz bawiąc się ustawieniami, jest taka możliwość. Fajnie że tak jest, bo bezsensem byłoby kupować wzmaka do np. Atmosa.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Długo to im zajęło. Muszę pochwalić Horn-a, bo naprawa mojego była ekspresowa. Już parę dni mam po gwarancji trzyletniej i teraz działa bez zarzutu. Oby jak najdłużej.
PS. Wydaje mi się, że nie miałem możliwości ustawienia, na które kanały mam wpięty wzmacniacz/końcówkę, a teraz bawiąc się ustawieniami, jest taka możliwość. Fajnie że tak jest, bo bezsensem byłoby kupować wzmaka do np. Atmosa.

Ale Denon Tobie padł tak? Też płytka?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Od 13 do 18 montowalem i czyscilem sprzet.
Na szczescie juz koniec....
Juz myslalem ze zrobili mnie w wala bo Auro nie bylo. Lecz w aktualizacjach wuskoczylo ze Auro jest zarejestrowane i gotowe do pobrania.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Niestety. W moim X4100 też padła płyta HDMI. Pisałem o tym parę postów wcześniej. Na szczęście miałem jeszcze parę dni gwarancji i serwis wywiązał się wzorowo. Nawet nie chcę wiedzieć, ile taka płyta może kosztować. :)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Tzn trochę was w błąd wprowadziłem bo kiedy jeszcze miałem rz800 i myślałem że już jest po gwarancji pytałem w eic ile to może kosztować to szarpneli 1500zł razem z wymianą także myślę że około klocka z haczykiem może kosztować...Pieniążek zapomniał że wykupił gwarancję na 5 lat i męczył się z serwisem w UK gdzie durnie odeslali mi amplituner zepsuty po czym odesłałem go drugi raz i dali nowego RZ810...nie zdołali już go naprawić
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Szkosa tylko ze Onkyo odeszlo od swojej starej filozofii robie naprawde mocnych i konkretnych klockow.
Moze teraz nowy marantz serii Sr8... da wiecej czadu.
 
Do góry