Marantz SR7010 ale jaja...

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja bardzo chce, żeby i u nas tak było. Szczególnie jeżeli chodzi o sprawy czysto biznesowe, a co zakupów eur. nipów itp. to ja ściągałem całe tiry i zawsze wszystko tip top, ale rozumiem, że chodzi Ci o lewą stroną, bo i kurki tam są odwrotnie ;)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @Snikers nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem i napięciem śledzę twoje perypetie, związane z Marantzem. A to z prostej przyczyny - licencja na Auro. Jeśli będą naprawiać, to nie ma problemu. A co, jeśli faktycznie będą chcieli wymienić na nowy egzemplarz/inny model?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Samochód w DE kupowałeś nowy? Ciekawe to co piszesz.

Nie, uzywany 2015 rok, ale z salonu z gwarancja audi. Przeciez nie bede placil dwa razy "vatu" niemieckiego 19% i Polskiego 23%. Kupilem w cenie netto, od tego zaplacilem akcyze i teraz zostaje oplacenie Vatu Polskiego (sa trzy sposoby zaplacenia tego vatu - Caly, polowa lub 0% - kazde na innych warunkach) Ja wybralem Polowe Vatu i temat zamkniety.

Z nowym samochodem jest to samo, nie ma roznicy.

I zeby nie bylo ten zakup na Tax Free czy zakup samochodu to legalna sprawa.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Kolego @Snikers nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem i napięciem śledzę twoje perypetie, związane z Marantzem. A to z prostej przyczyny - licencja na Auro. Jeśli będą naprawiać, to nie ma problemu. A co, jeśli faktycznie będą chcieli wymienić na nowy egzemplarz/inny model?
A to mnie nie interesuje. Zaplacilem za Auro to ma byc i kropka. Chyba ze zwrot kasy. Podejrzewam ze beda naprawiac ale zobaczymy.
 

werf

Active member
Bez reklam
Jak dotąd żaden z producentów chyba aż tak dużo w tył się nie cofał ,owszem jakieś poprawki itd ale żeby rozszerzyć funkcjonalność i to za free to chyba nie było.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czyli Marantz dal kolejny powod aby nie pozbywac sie swojego sr7010. Bo jaki sens wymieniac go na 7011, 7012?
 

*Krzysiek*

New member
Witam

Miałem w menu 7010 wyłączone powiadomienia o nowym firmware. Wczoraj wszedłem w menu update i marantz znalazł nowy soft, ściągnął się w 11 minut i zainstalował. Ale w necie nie umie nic znaleźć na temat tego softu. Czy ktoś z Was ma pojęcie co się zmieniło i z kiedy jest ten soft?.

Pozdrawiam
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Zawiozlem do szkocji marantza bo taniej lpg wynioslo niz ubezpieczona paczka [emoji23]
Moj maras jeszcze jutro zostanie wyslany to Marantza na serwis. Sa 2 wyjscia albo naprawia albo wymienia na nowszy model.
Co do Auro to albo wgraja odrazu update lub dadza mi klucz do darmowego pobrania lub oddadza kase.
 
Do góry