chce kupic ampli ale sprawdzic w domu

Hawana

New member
mam w tej chwili onkyon tx-nr5007. mysle o atmos 5.1.2. glosniki to dali cocnept 6 (fronty tez zmienie) chce zmienic aplituner na jakis wysoki model (onkyo 1100, 3100, pioneer 89 801, denon 6200). z doswiadczenia wiem, ze potrzebuje zrobic odsluchy w domu na spokojnie. myslalem, zeby kupic w necie 4-5 amplitunerow i pozniej odstapic od umowy. okazuje sie, ze firmy w necie nie maja sprzetu i jak sie tak zrobi to one pozniej maja problem ze sprzedaza zwrocoego towaru.

aha - kino i tv to 90% odtwarzania

no i limit cenowy - wiadomo, ze jak najmniej ale moge sobie pozwolic na flagowca z tego roku

jakie Widzicie rozwiązanie?
 

werf

Active member
Bez reklam
Z nowymi modelami(tegorocznymi) nie ma problem,są sklepy firmowe-dystrybucyjne w których znajdziesz je bez problemu na miejscu.
Może poza Pionkiem
 

werf

Active member
Bez reklam
To jaki problem,robisz klik w trzech sklepach pojutrze masz towar testujesz cały weekend w poniedziałek odsyłasz lub coś sobie zostawiasz
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Wywalasz wtedy 30 k PLN na sprzęty, sama zabawa z nimi to ładnych parenascie godzin. Prawo prawem ale jaki Ci zrobią problem ze zwrotem to co wtedy? Może zamówić odsłuch w domu. Są firmy które to robią.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tez bym sie bal... i napewno nie bralbym tego wszystkiego na raz do domu.

Jedz do jakiegos salonu posluchaj ampli, ktore cie interesuja zapewne ktorys ci sie bardziej spodoba. Potem pojedz do, drugiego i trzeciego salonu aby sie upewnic ze wybrany ampli jest najlepszy.

Wtedy kup przez neta i bedziesz mial 14 dni na zwrot.

To moim zdaniem najprostrzy i najbezpieczniejszy sposob.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Można tak, ale powinno się zadzwonić, zapytać, po ludzku idzie się dogadać. Jeśli nie, to sklep niewart zainteresowania.
 

werf

Active member
Bez reklam
Przede wszystkim nie szukaj w jakiś dziwnych podejrzanych sklepach typu ???max itd .Tak jak wspomniał KR zadzwoń do kilku dużych zapytaj co mają i jak to widzą a jak nie mają tego co ciebie interesuje wal do firmowych dystrybutorów.
 

Hawana

New member
w Lodzi sa 2 sklepy, ktore maja onkyo 1100. inne na zamowienie. w nednym mogle go poogladac na wystawie. w drugim odsluch w po iddzialek - oplata 50zl za kazde podlaczone urzadzenie. mozna podpiac wlasne kolumny. do domu nie mozna zabrac.
w pabianicach jest *********. tam daja sprzet do.domu ale nie maja niczego co mnie interesuje.
nastawiony jestem raczej na pioneera 89 lub 801

badz tu madry i wydaj 10 tysi na sprzet... w sumie to zakup w ciemno.
 

bomarek

Member
Polecam Pioneera 89 na pewno będziesz zadowolony.
Z nowszym 801 byłbym ostrożny bo mam wrażenie, że w nowszych modelach oszczędzają na maksa w celu zwiększenia zysków.
Inżynier nie rządzi w firmie tylko księgowy.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pioneer LX89 to wyższa półka od RZ1100, Jednakże (mimo iż nie słuchałem RZ1100) myslę, że oba będą dla Ciebie wystarczające zarówno pod względem jakości dźwięku jak i funkcjonalności.
 

bomarek

Member
Onkyo to teraz okrojony Pioneer, LX89 rozłoży na łopatki Onkyo 1100.


Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

werf

Active member
Bez reklam
Ale jednak to 79 ,kiedyś dawno robiłem sobie odsłuchy muzyki między 7X vs 8X różnice były
 

werf

Active member
Bez reklam
Jest w dynamice jeden to słyszy drugi nie
ps serii 9 nie porównywałem jeden do jednego a serie 6
 
Do góry