denon x2200 HDMI w"przelocie"do TV

artiz_

New member
Bez reklam
anowie posiadam amplituner denona rx2200, wiem za ma funkcje pracy HDMI w przelocie tzn. np ps4,komputer itp jest podłaczony kablem HDMI do "portu HDMI IN" w/w amplitunera który jest wyłaczony mimo wszystko przez port HDMI OUT np tv wysietla obraz na ps4 .
Czyli amplituner działa jako "switch"
jak się nazywa ta funkcja ?jak ją właczyć?
Pozdrawiam
 

artiz_

New member
Bez reklam
Dziękuje kolego za szybką odpowiedz. w menu Pass through mogę wybrać jaki urzadzenia mają być transmitowne tzn. mogę wybrać tylko 1 urzadzenie,szkoda bo mam podłczone HTPC i dekoder TV,zaznaczyłem w opcjach pass though -ostatio uzywane,szkoda tylko ze obraz i dzwięk jest widoczny na tv dapiero po ok. 2 minutach:(gdy amplituner jest w trybie spoczynku(czuwaniu)
 

artiz_

New member
Bez reklam
No tp moze cos mam nie tak. Ale po ok 2 minutachbu mnie z htpc obraz jest widoczny na tv. Postaram sie nagrac filmik

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Najszybciej to jest zrobić tak, bezpośrednio dać na Tv hdmi stb dekoder na tv hdmi arc amp av do reszty tv hdmi podłączyć te urządzenia które nie dają więcej niż 5.1 sygnał. Tv optykiem połączyć z amp av. A blu-ray do amp av hdmi.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
niewiem czy coś przypadkowo właczyłem w opcjach ale jakoś chyba się udało.
uruchamia sie w pare sekund.
filmik: https://youtu.be/TzpkYYtmq3o

niewiem tylko co bedzie gdy dojdzie nowy dekoder tv i htpc jak to bedzie przełączało 2 urzadzenia, narazie tylko mam HTPC
 
Do góry