Pytanie.do użytkowników Denon x2200w

wojazo

New member
Cześć wszystkim!

Od niedawna użytkuje ampli od Denona x2200w i podczas testów zauważyłem jedną rzecz, która mnie bardzo zastanawia.
Chodzi o to, że informacja prezentowana na ekranie po naciśnięciu przycisku ''info'' różni się od stanu faktycznego, a konkretnie to mimo iż mam włączoną opcje MultiEQ to ''info'' wyświetla mi na ekranie że MultiEQ jest ''wyłącz''. Natomiast jak w menu ''setup'' ustawie w audio MultiEQ na ''wylacz'' to informacja na ekranie po w wciśnięciu przycisku 'info'' jest znów odwrotnie bo ''włącz''. Pozostałe informacje z info na ekranie są prawidłowe, np. dynamic vol zgadza sie informacja zamieszczona na ekranie z ''info'' z ustawieniami w menu ''setup''.
Czy ktoś z użytkowników widzi u siebie podobny problem?
Jak go można rozwiązać?
Dodam że od razu po podłączeniu ampli zaktualizował sie do najnowszego oprogramowania.
Dziękuję za porady.
 

zbyniu4

New member
Myślę, że to jest info. w formie polecenia. Podobnie zresztą jest z niektórymi funkcjami w pc-cie. Z innej beczki. Do jakich kolumn masz podłączonego tego Denona? Zastanawiam się nad zmianą ampli. do kolumienek jak w stopce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wojazo

New member
Cześć,
Też tak myslalem, że to info jest w formie polecenia ale nie jest, gdyż komunikat dotyczacy innej opcji Dynamic Volume wyswietla się prawidlowo tj. jak jest w setup: wyłącz to i info wyswietla wyłącz. Jak ustawilem w setup włącz to rowniez w info zmieniło się na włącz.

Co do Twojego pytania to mam go podlaczonego do budżetowych kulumn Prism Onyx 200.
Zdecydowałem się u siebie wymienic w 1 kolejności ampli :)
Jestem bardzo zadowolny, przesiadka z avr-1610 naprawdę ogromna różnica ! Głownie jesli chodzi o Audyssey EQ XT o niebo lepiej i dokladniej wystrowal kolumny, bezbłędnie dokonujac pomiarów. Wszystkie dźwięki są lepiej zbalansowane, w końcu nie giną mi dialogi w niektórych scenach... generalnie wielkie WOW :)
 
Do góry