Onkyo TX-NR 656

angustiose

New member
wyświetlacz w zależnosci od koloru amplitunera

Czy wyświetlacze dla srebrnego i czarnego amplitunera są różne czy takie same?
Na zdjęciach widać zielony kolor znaków w czarnym i biały w srebrnym.
 

rabit

Active member
Bez reklam
No tak. Ale nie zawsze można dopasować wystrój pokoju do akustyki. Niestety musimy iść na kompromis, akustyka/ wystrój, choć na przykładzie kolegi Bipo widać, że ciężką pracą i rozsądnym rozplanowaniem sprzętu da się zrobić wzorowy salon i kino w jednym.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten soft jest już od dawna i to jest ostatni.
Jak go nie masz, to ściągnij.
 
Ostatnia edycja:

bl4ck

Active member
Bez reklam
to już drugi update jaki robię wiec może i stary ale ostatni jaki został wypuszczony i dopiero dzisiaj zauważyłem.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Armanig, wysłałem Ci PW ale pewnie masz zapchaną skrzynkę . A więc zapytam w tym dziale.
Kolega ma Onkyo 656 i chce połączyć Tidala z amplitunerem. Spotify działa bez problemu, a Tidal za nic nie chce. Na smartfonie nie ma ikonki przez którą połączyłby oba urządzenia. Ma wykupiony Tidal HI FI
 

dunker

New member
Witam amplituner wyłącza się podczas kalibracji i wchodzi w "diag mode" potem check wire. Czyli przewody źle podłączone? Przed wejściem w kalibracje głośniki działają normalnie +tv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

DrWredman

Active member
Witam amplituner wyłącza się podczas kalibracji i wchodzi w "diag mode" potem check wire. Czyli przewody źle podłączone? Przed wejściem w kalibracje głośniki działają normalnie +tv

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakie masz głośniki do niego podłączone?

Może źle ustawiłeś ilość głośników w setupie.

Subwoofer jest czy nie ma? Jeśli nie ma to zaznacz w setupie, że go nie ma.

Jeśli to nie pomoże. Spróbuj zrobić kalibrację tylko na podłączonych frontach. Ustaw speaker-setup na system 2.0.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Spotify działa bez problemu. Tylko z Tidalem jest problem.
Wszystko w ampli wpisane. Może to problem z aplikacją na smartfonie? Jak przełączyć dźwięk z androida na onkyo. Na bt działa, ale nie o to chodzi.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie normalnie działa, do Tidala (w ampli) naturalnie trzeba wpisać hasło/login.
Playlisty/ulubione itp. naturalnie można sobie (na tym samych danych) wpisywać wygodnie na PC.
Na ampli bezpośrednio się to pojawia.

Nie masz ikony Tidala, gdzie dokładnie problem?
 

rabit

Active member
Bez reklam
Nie ja, tylko kolega ma problem. Tidala może słuchać na telefonie i wysyłać do Onkyo za pomocą bluetooth. A może po prostu ma złą aplikację do sterowania Onkyo?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem, że na ampli Tidal normalnie działa, a tu chodzi o to, żeby wysyłać Tidala z telefonu na ampli?
Opisz jeszcze raz w czym konkretnie problem. Co jest, a czego nie ma i co chce dokładnie.
 
Do góry