Onkyo TX-NR 656

east

New member
Dziś przy słuchaniu muzyki poprzez Bluetoph z komputera, po jakieś pół godziny się amplituner Onkyo 656 sam wyłączył. I tak dwa razy.

Czy wiecie o co chodzi??
 

east

New member
Tak na wierzchu nic nie stoi, Ampli stoi na Komodzie otwartej. Soft wgrałem nowy.

Ale grałem na PS4 wczoraj i tego objawu nie było.

Może Bluetooph coś wariuje?
 

skaven1495

New member
Czy komuś przestała działać apka Spotify? Do wyboru w aplikacji w telefonie mam tylko Spotify chromecast built-in, a zawsze mogłem też wybrać apkę Spotify preinstalowana w Onkyo.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Znalazłem zestaw 5.0 dali zensor 5 białe 4.5tys a zensor 7 5.0 5tys białe macie jakieś propozycje co do białych kolumn w cenie podobne albo mniejszej dobre do pokoju 20m2 i jaki subufer biały dobry.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Tylko black nie odpisuje i ten zestaw mi się podba te heco i amplituner onkyo 686 jakie kable i kto mi to podłączyć w listach żeby kable nie wisiały na chacie żeby bałaganu nie było.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie odpisuje bo jest week - jutro dostaniesz na pewno odpowiedź.
Kable to najmniejszy problem - jak chcesz tanio to polskie miedziaki w zupełności wystarcza 2x2,5mm
Jak to podłączyć ? Nie potrafisz sam ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Chodzi mi żeby ktoś sprzęt mi podpiol elegancko w listwy żeby było wszystko pochowane. .kable dobre mam już zestaw heco gt 602
Amplituner onkyo 686 jaki subufer polecasz na biały połysk mocny i dynamiczny do kina i muzy
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie potrafisz położyć kabli pod listwy ? Bez przesady - do tego fakultetu chyba nie potrzeba ?
Sub to najlepiej z serii czyli 322A
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Nie chcę Ci mieszać Kolego @Tvmania, ale jeśli chcesz używać woofera również do muzyki, to zainteresuj się subami Monitor Audio. https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/bronze/bronze-w10/ Sam użytkuję Bronze W10. Konstrukcja zamknięta, a więc preferowana do muzyki. Poza tym. Modele te, mają specyficzną funkcję. Nie wiem, ilu producentów i w jakich modelach stosuje takie rozwiązanie, ale seria W posiada trzypozycyjny przełącznik filtru/korektora o charakterystykach: movie, music i impact. Tak więc, można go sobie dodatkowo zestroić do treści, które odtwarza. A robi to różnicę.
Najlepszy byłby Silver W12, ale to już kwestia budżetu.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Firestorm 7 bardzo chętnie posłucham twojej opinie wypowiadaj soe jak najwięcej może coś doradzisz podpowiesz lepszego.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Za 2k mniej czyli 3499 masz svs2000 sub, ktory zdecydowanie jest lepszym wyborem.

Smialo możesz popytac kolegow z forum ktorzy je posiadaja. Sam mam dylemat svs czy klipsch.

Svs sprawdzi sie w kinie i stereo - to tez obudowa zamknieta i kaski jeszcze sporo w kieszeni zostanie.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Cóż mogę napisać. Mam małe doświadczenie z subami. Mój poprzedni sub, Magnat 6725A, nie wytrzymał konfrontacji z MA W10. Po prostu wypadł mizernie na jego tle pomimo tego, że był konstrukcją znacznie większą (BR), niż W10. Myślę, że dobrą propozycją jest SVS 2000. A konkretnie, chodzi o SVS SB-2000, ponieważ jest to seria wooferów 2000. Są w śród nich również konstrukcje otwarte. SVS ma 12” głośnik i jest większy od W10. Lecz W10 zawdzięcza swe gabaryty swojej konstrukcji – 10”głośnik z membraną bierną, dzięki czemu daje mu to kompaktową wielkość. Ale nie wiem, czy ma to znaczenie dla Kolegi.
Dla mnie, mają znaczenie jego gabaryty i korektor, o którym pisałem wcześniej. Pogodzenie filmu z muzyką, nie jest takie proste. Stąd zakup tego modelu. Na wyższy model (W12), nie było już budżetu. MA się ceni, niestety. Jeśli Kolega potrzebuje trzęsienia ścianami, to może warto przyjrzeć się wooferom SVS, jak radzi Kolega @abdul. I przy okazji zaoszczędzić. Ja nie miałem z nimi do czynienia.
A może jest możliwości wypożyczenia ich na odsłuchy?
 

dunker

New member
Witam posiadam Onkyo TX-NR 656 podpięty pod samsung UE65KS7000 dwa pytania.

1. Mam skonfigurowany jeden pilot tez nie raz wszystko glupieje.Jak włączam wszystko jednym przyciskiem włącza sie ampli i tv ,ale dekoder muszę recznie jak nie zdążę odpowiednio szybko to tv sie wyłcąza i taka zabawa w kotka i myszkę .
2. Ostatnio po wyłączeniu wszystkiego małym pilotem samsunga ponownie włącza się ampli .Póżniej musze go wyłączać pilotem od ampl i tak co dzień .

Może ktoś zaradzić za co z góry dziękuje
 
Do góry