Onkyo TX NR 646

mors111

Active member
Bez reklam
jest

ale co widzę :sad:

brak USB na przednim panelu
waga 9,4kg ( 2kg mniej niż 609 )
dodali BT ( już we wcześniejszych modelach )
Dolbu Atmos i tera dodają głośniki za free
2 wyjścia HDMI - może się komuś przyda
Certyfikat THX - brak
zasilacz na szczęście deko większy - 630W
Wi-FI

ciekaw jestem jak gra w porównaniu ze starszymi 6..
 

maciekplacek

New member
Zapytanie

macie może jakieś info co do modelu Onkyo 646? Widziałem go ostatnio w Saturnie i niczego sobie a cena stosunkowo niska. Wiadomo jak gra, czy Onkyo poczyniło jakieś zmiany w tym modelu w stosunku do modelu poprzedniego?
 

maciekplacek

New member
z tego co czytałem to na dniach wyjdzie 747 i ma mieć to THX (nigdy nie miałem Onkyo i nie bardzo wiem co to daje) i ciut wiecej mocy na kanał. Ostatnio widziałem 838 i muszę przyznać ze kawał klocka.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Posłuchaj i porównaj, jednym podchodzi bardziej Onkyo, innym Marantz, mi osobiście, pod kątem muzykalności bardziej pasuje Marantz ;)
 

Grisza HD

New member
Te nowe amplitunery to w cale nie są lepsze tylko mają dodatkowe bajery. Dźwięk jest ten sam od lat ten sam...
Ja mam 606 i jestem zadowolony z nie go. W dniu premiery kosztował 2500 tys zł. Teraz jak bym wydał te same pieniądze to bym kupił coś lepszego? Raczej nie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Serio?
Jak 636 "ma ten sam dzwiek" co 606 , to masz klopot z uszami. Majac swiadomosc tego, ze 646 ma nowe DAC-i, i mowiac to, dodatkowo podwazasz jeszcze ewentualnie swa wyobraznie i doswiadczenie.
Gdybys ujal to inaczej. Np , ze "one wszystkie sa guzik warte", to mozna byloby rozwazyc, ze opinie ta, dyktuja wyzsze oczekiwania. Tylko jak w to wierzyc, skoro wlasnie zaprzeczyles swoim zmyslom, wyobrazni i doswiadczeniu?
Litosci dla tych co czytaja i pozniej powtrzaja.
 

3echo

Member
Bez reklam
Czyli nowy DAC coś poprawia względem poprzednika.Układy stosowane jak HiFi Hegel.To dobrze wróży.
Fajny test.
 
Ostatnia edycja:

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
No, Onkyo w ogóle w ostatnich modelach zyskuje na opinii pod kątem jakości odsłuchu. Może któregoś dnia znów będą brane pod uwagę do odsłuchu stereo ;)
 

Manky

New member
Audyssey nie było już w zeszłorocznych modelach o ile się nie mylę

#Edit:

Poczytałem, przytoczę podsumowanie testu znalezionego w podlinkowanym przez Ciebie forum:
I'm assuming that XT32 still manages a little more linearity, but my fears based on experience with AccuEQ 2014 have not been confirmed, fortunately.

Based on the price range compared to a Audyssey MultEQ XT and Pro MCACC or YPAO RSC would now therefore almost interesting - in other words, I think, Onkyo is competitive again in this regard.

Także wychodzi to samo, co z testu które wrzuciłem kilka postów wyżej, Onkyo pracuje nad swoim systemem i w tym roku jest lepiej niż w poprzednim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry