Onkyo TX NR 646

yorgo13

New member
Po dwóch godzinach nicości próbowałem uruchomić ampli i nic, ani z pilota ani przyciskiem "On". Wyłączyłem na chwilę z kontaktu i po uruchomieniu odżył. Zaktualizował ale nie do ostatniej wersji. Muszę zrobić może dzisiaj przez USB.
 

norbert1983

Member
No właśnie ja u siebie sprawdzałem i ps4 podłączone bezpośrednio pod tv obsługuje hdr natomiast po podłączeniu przez amplituner tv nie wyświetla obsługi hdr ?
 

yorgo13

New member
Amplituner zaktualizowany do najnowszej wersji- wszystko pięknie śmiga, ale (bo zawsze jakieś musi być). Nc+ jest podpięte przez HDMI do Onkyo. Z Onkyo HDMI do telewizora. Problem jest taki że jak przełączam sygnał na youtuba czy obojętnie co w telewizorze, to i tak po paru sekundach amplituner automatycznie przełącza na sygnał z nc+ i uruchamia tuner n-ki. Co mam ustawione nie tak.
 

krisder

New member
Bez reklam
Ustaw wszystkie HDMI-CEC na off i choć stracisz uruchamianie jednym polotem to zyskasz słuchania i oglądania tego , czego akurat chcesz.
 

yorgo13

New member
Podpowiedzcie bo już dostaję do głowy. Kombinuję w ustawieniach na milion sposobów i nic. Mianowicie, kiedyś jak oglądałem nc+ i przełączyłem pilotem telewizora na youtuba czy netflixa to amplituner z automatu przełączył na sygnał tv i dźwięk szedł przez przez ampli. Teraz jak przełączę na YouTube to nie dość że amplituner nie przełączy sygnału to nawet jak go przełączę ręcznie to i tak nie poda dźwięku przez ampli.
 
Do góry