jaki amplituner do klipschi r26f

szymonwawa

New member
Czesc wszystkim zaczynam swoja przygode z ze sprzetem zwanym (kino domowe).Potrzeboje porady bo jestem na poczatku kapletowania sprzetu,a mianowicie zaczolem od glosnikow .Tak jak w temacie zakupilem kolumny klipschi r26f i teraz bede szukal do nich amplitunera.Ze wzgledu ze sie kapletnie nie znam czy ma to znaczenie jakiej marki bedzie ampl. czy wazne sa jego parametry a moze konkretne modele (marka) nie bedzie z nimi wlasciwie wspolpracowac.Sprzetu bedzie pewenie uzywac moja zona do sluchania muzyki (Pop,delikatny rock)Moze ktos z forumowiczow posiada glosniki tej marki i mogl by mi cos doradzic.posiadam projektor JVC DLA HD100 (RS2) ,i czy pod niego tez bede musial jakos probowac ten amplituner dobrac czy to nie ma znaczenia.Pieniadze jakie chcial bym wydac to okolo 2000zl.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, niektórzy w nocy śpią. W tym budżecie Harman avr270, Marantz 5008. Chyba, że będziesz podłączał TV i projektor wtedy musisz szukać z dwoma HDMI out.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja oprócz tych co wymienił Paweł bym dodał jeszcze coś z Denona np. X3000. Można też zerknąć na NAD T748. Nie to żeby w kinie inne marki były kiepskie, ale jeżeli większość będzie muzyki to Denon, HK, Marantz czy NAD są chyba najbardziej muzykalne w tym przedziale cenowym.
 

szymonwawa

New member
Czyli ogulnie glosniki toleruja wszystkie marki.Mam jeszce pytanie do forumowiczow.Jestem teraz w stanach i mogl bym kupic ten amplituner tutaj(duzo taniej) tylko jest inne napiecie 110v ,musial bym podlaczac przez przejsciowke i pytanie do Was .Czy to ma wplyw na prace systemu,jakiej wielkosci musiala by byc ta przejsciowka,i najwarzniejsze czy to ma sens.Moze ktos juz poruszyl taki temat na forum ,albo gdzie szukac odpowiedzi z gory dzieki.
 
Do góry