Nowe Dekodery dźwięku przestrzennego DTS-X i Auro 3D - co to jest? opinie, wrażenia.

robertuss

Active member
Bez reklam
Trinnov-Altitude32_Auro3D-vs-Dolby-Atmos-speakers-placements.jpg
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Pobrałem dyski demonstracyjne do Auro3D i Dolby Atmos, tylko trzeba gdzieś poszukać sprzętu do przetestowania, moj nie poradzi. Znajomy ma sklep z audio i salę odsłuchu to może pozwoli. Napiszę o wrażeniach już po i dam linki do torrent jak już forum pozwoli.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Pobrałem dyski demonstracyjne do Auro3D i Dolby Atmos, tylko trzeba gdzieś poszukać sprzętu do przetestowania, moj nie poradzi. Znajomy ma sklep z audio i salę odsłuchu to może pozwoli. Napiszę o wrażeniach już po i dam linki do torrent jak już forum pozwoli.

kto chce to znajdzie:) Już nowe Demo jest nowego formatu DTS X
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Pobrałem dyski demonstracyjne do Auro3D...

Co wcale nie dziwi - trudna dostępność. ;) A jeśli już, to na ebayu „chodzą” po 100 $. :-(

Odnośnie DTS:X.
"Should I Buy a New Receiver and Speakers Now or Should I Wait?

At this point, since DTS:X is a major fly in the ointment, we'd recommend waiting until at least March to buy a new receiver or preamp/processor. At that time, details on how and when DTS:X will be rolled out should be clearer than they are now. It's possible that DTS:X decoding may be added to receivers that are already on the market via firmware or software updates. It's also possible that those who want DTS:X decoding will have to wait until the 2015 model year receivers come out (usually in the summer and fall). So if you haven't bought a new receiver with immersive surround capabilities yet, it might be best to wait a little longer to see how things shape up".
 
Ostatnia edycja:

bramowicz1

Member
Bez reklam
Forum nie pozwala mi dodać linków, ale podpowiem, że dyski są umieszczone na rosyjskich torrentach,rutracker.org i hdclub.org
Łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwarcę torrenta. Obowiązkowa rejestracja. Mogę ewentualnie gdzieś wrzucić pliki torrent i udostępnić.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Demo jest rewelacyjne. Dolby Atmos bitrate strumienia audio 9096 - 10000 kbps
 
Ostatnia edycja:

TomekOp

Member
a nie prosciej zalozyc okulary 8D kwadrat z 5 generacji procesorem power rangers zalozyc sluchawki w systemie Dolby wirtual 10
atmosfer 8suhd?
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Demo jest rewelacyjne. Dolby Atmos bitrate strumienia audio 9096 - 10000 kbps

Jakby były płyty 300GB to pewnie takie bitrate mielibyśmy w filmach.A tak nadal marne około 5000 bitrate , aby zmieścił się i film.DTS HD maks bit rate to 25 000 !!! Nie wiem czy dożyjemy takich czasów.Ten przykład pokazuje jak małej pojemności są obecne nośniki.
 
Do góry