Denon AVR-4306 radio internetowe

fafula

New member
Witam wszystkich,
Sprawa dotyczy w/w sprzętu. Może mi ktoś napisać w jaki sposób mogę zmienić opcję aby lista stacji radiowych - internetowych była odświeżana manualnie a nie automatycznie?
 

fafula

New member
To to ja wiem, potrzebuje mieć możliwość manualnego (na żądanie) aktualizowania listy a nie jak to jest napisane w instrukcji w przypadku automatycznego ( The list of radio stations is updated approximately once every other day ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marcin.

New member
Cześć. Podepnę się do tematu. Posiadam ten amplituner i chciałem sobie puścić radio internetowe. Podłączyłem RJ-45 pod gniazdo ethernet w Denonie i wybrałem opcję AUX/NET lecz niestety nic kompletnie się nie dzieje. Wyczytałem w internecie, że można nawigować denonem przez przeglądarkę w kompie wpisując adres IP denona. Tak też uczyniłem i wybrałem sobie stację radiową po czym otrzymałem komunikat "Connection down" :( nie wiem o co chodzi, na routerze mam włączone DHCP, Denon pobiera łądnie ip, bramę, dnsy itd. lecz nie chce wystartować z radiem. To mój pierwszy amplituner który zakupiłem wczoraj. Może robię coś nie tak albo po prostu jest wadliwy? Bardzo proszę o pomoc. Co prawda radio nie jest mi niezbędne do życia ale fajnie gdyby było, bo z tego co czytałem nie trzeba mieć włączonego kompa żeby je odtwarzać co brzmi bardzo wygodnie.
 

Marcin.

New member
ok ogarnąłem, że miałem w denonie źle ustawiony input przy aux/net bo było na ext.in a powinno być na auto. Teraz już działa ale nie zmienia to faktu że przy wielu stacjach, na przykład wybieram sobie hard rock z genres i AC/DC i wtedy connection down. Działają tylko stacje z popularnych. Czy to jest tak że tam są "zapisane" stacje, które nie nadają w ogóle? Trochę bez sensu... Można jakoś dodać swoje stacje?
 
Do góry