Yamaha RX-V675 czy Denon X1000

asiok2

New member
Witam,

Stoję przed takim dylematem. Mam okazje zakupić nową Yamahę za 370 euro w niemieckiej sieci Saturn, lub Denona w Polsce. Denona miałem okazję odsłuchać na kolumnach Obsidian 600 a Yamahę niestety nie. Który amplituner byłby lepszy i czy te Obsidiany są warte zakupu czy może rozglądać się za innymi kolumnami.

Pozdrawiam,
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kwestia gustu. Ja bym wybrał Denona. Porównywałem kilka razy i mnie bardziej pasuje brzmienie Denona. Przynajmniej na odsłuchach w stereo.
 

CORTEZ

New member
To prawda, powinienem napisać "moim zdaniem", choć chyba nie podejrzewasz mnie o stronniczość na rzecz Yamahy ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
No coś Ty;) Zresztą nie twierdzę, że Yamaha jest zła. Inaczej by też pewnie było po kalibracji w domu. Byłem nastawiony mocno na zakup Yamahy (wcześniej miałem Denona), ale po odsłuchach wyszedłem z Marantzem i nie żałuję. Kiedyś jak już mój SR5007 się zestarzeje to może Sobie zmienię na Yamahę, ale pewnie 4-cyfrową. Na stereo mi nie zależy bo mam osobny wzmacniacz.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Dać radę to da, pytanie czy brzmienie z Yamahą będzie Ci odpowiadać.
Ja osobiście wolałbym raczej coś z Klipscha, Elaca, czy JBL, ale to zależy od gustu i budżetu.
 
Do góry