Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam nie widze przynajmniej 5 forumowiczow ktorzy do mnie pisali, a wiem ze kupili Marantza, popedze ich na priv i zaraz nadrobimy, spokojnie :)
 

Festan06

New member
Sygnatura będzie gdy skompletuję całość.Na razie jest TV Panasonic TX L47DT60, Onkyo TX-616, Panasonic DMP-BDT230,Panasonic DMR-EH58. Brakuje kolumn. Prawdopodobnie będą Taga Harmony Coral F-80, C-40, S-40.Te które teraz posiadam nie nadają się do sygnatury.
 
Ostatnia edycja:

wwns

Member
Posiadaczem byłem onkyo mam hk onkyo super grało hk za to tańsze za amplituner kupilem komplet hk czyli ampli głośniki 5.1 16 i podstawy a za głośniki forsa mi wpadła do skarbonki.:D

Tapatalk 2
 

Orzeł3

Banned
A ja mam problem z wyborem amplitunera pod Klipsch RF .
Pierwszym wyborem było Onkyo , ale koledzy zachwalają Marantza .
Poza tymi markami są jeszcze Denon i HK , którego znam z modelu 360 :)
I powiem , że był całkiem O.K .
Kto mnie przekona do wyższości jednego nad drugim ? Wiem , wiem - odsluch :)
Czy Denon zgrywa się z Klipsch ?:)

Mam nadzieję , że wkrótce ( po rozpoczęciu roku szkolnego ) uderzę do Blackninja :)
 

wwns

Member
Dobre onkyo bardzo przyjemnie zagra ci w stereo, kino powiem szczerze że położy cie na łopatki ale dopiero od ver 8 . hk z tanszych modeli zagra lepiej w kinie od onkyo w tym samym przedziale cenowym ale za to stero to klapa. Kończąc zależy ile chcesz wydać tu ograniczeniem jes zasobnosc portfela i dodam coś od siebie nie wiem czy tylko ja tak mam po tygodniu kino odstawilem w kont i używam bardzo sporadycznie do grania na ps3 i czasem jakiś film oglądane dlatego pozbylem sie drozszego na rzecz tanszego i jestem zadowolony.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Orzeł3

Banned
A ja słyszałem , że właśnie HK nawet zaczynając od modelu 255 , 360 i nie wspominając 460 były już bobre w stereo , a wspomniana 460 była już bardzo dobra .
Sam myślę o Onkyo 809-818 , bardziej skłaniając się ku 809 .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dobre onkyo bardzo przyjemnie zagra ci w stereo, kino powiem szczerze że położy cie na łopatki ale dopiero od ver 8 . hk z tanszych modeli zagra lepiej w kinie od onkyo w tym samym przedziale cenowym ale za to stero to klapa

Zupelnie nie podzielam Twojej opinii, powiedzialbym kompletnie odwrotnie ;) Szczerze mowiac nie spotkalem sie dotad z takim zdaniem, jesteś pierwszy, ale kazdy ma prawo do wypowiedzi
Odsluch, odsluch, odsluch
Pozdrawiam

A ja słyszałem , że właśnie HK nawet zaczynając od modelu 255 , 360 i nie wspominając 460 były już bobre w stereo , a wspomniana 460 była już bardzo dobra .
Sam myślę o Onkyo 809-818 , bardziej skłaniając się ku 809 .

Wlasnie tak, kolego, wg mnie Onkyo to najslabsze muzycznie amplitunery, nawet serie 8XX ;)
HK zawsze muzycznie mi sie podobaly...
Hmmm...czy mnie oczy nie mylą?, czy to przypadkiem klub Onkyo nie stoi na podium?:krol:
To było do przewidzenia. Pewnie prowadzisz skrytą kampanię :D

Ja tam nie widze przynajmniej 5 forumowiczow ktorzy do mnie pisali, a wiem ze kupili Marantza, popedze ich na priv i zaraz nadrobimy, spokojnie :)
Nie jest źle. Na ok. 60 glosujących rozklad wychodzi raczej przewidywalny, choc zaskoczyl mnie Pioneer, a Black i Kiki pewnie za raz dorzucą się do HK ;)
 
Ostatnia edycja:

wwns

Member
Proszę o napisanie na jakich głośnikch stereo dobrze działało ja ze swojej strony mogę polecić heco jakość dzwieku bardzo dobra nawet cicho słuchając na onkyo wszystko słychać każdy ton a co do jakości wykonania to ciężko jest znaleźć coś lepszego w tym przedziale jakości.
Moim zdaniem mumer 1
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kolego, wybacz, ale nie wymienię Ci teraz wszystkich kolumn na jakich sluchalem, bo to są lata odsluchów z kolumnami w wiekszosci dostepnych na rynku w roznym przedziale cenowym, natomiast z Heco niestety nie sluchalem.
Onkyo wg mie gra wyjatkowo plasko, bez przestrzeni, malo w tym stereofonii, natomiast w kinie to inna rozmowa. Tu sie sprawdza. (nie wyrobilem sobie takiego zdnia po jednym odsluchu z jedną parą kolumn ;) )
W HK podobalo mi się ladny bas i srednica, choc wysokie traktuje gorzej, melodyjny, cieply, dosc dynamiczny i przestrzenny.
Ale kazdy moze miec inne zdanie. Lepiej skupmy sie na ankiecie i nie robmy offtopow w stylu co kupic i co jest lepsze. Są już od tego inne tematy.
A propos, mam juz pomysl na kolejną ankiete, ale to dopiero po ogloszeniu wynikow tej obecnej ;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Uważam że w kinie Onkyo jest rewelacyjne. A to co uważasz że kiepsko sobie radzi? Akurat odsłuch w systemie 5.1 lub więcej, a stereo to zupełnie inna bajka. Też sądzę że w stereo Onkyo gra cienko, ale w kinie potrafi pokazać pazur, i dobrze bo to sprzet kinowy.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry