Onkyo 686 problem z dekoderem TV -błąd HDCP2.2

Szemot

New member
Czy złącze HDMI telewizora, do którego podajesz obraz jest zgodne z HDCP 2.2?
W tym problem, że nie mam pojęcia. TV to SAMSUNG UE55ES8000 i słowem o tym nie ma w instrukcji ani w recenzjach. Gdzieś w jakimś archiwalnym sklepie tylko znalazłem, że obsługuje HDCP i tyle.

Widzę jednak, że wersja 2.2 powstałą wtedy co TV, a był on topem Samsunga na 2012 rok więc możliwe, że to obsługuje. Wiele sprzętów dostało to w późniejszym okresie aktualizacją. Czy jeśli nawet tego nie obsługuje to jest jakikolwiek sposób żeby to obejść? Czy po prostu mogę zapomnieć o podłączeniu dekodera do amplitunera?
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
Czy po prostu mogę zapomnieć o podłączeniu dekodera do amplitunera?


Ale co to ma wspólnego z amplitunerem? Złącza HDMI w tym amplitunerze są zgodne z HDCP 2.2.
Podłącz dekoder bezpośrednio do jakiegoś dobrego złącza w TV i zobacz jaki będzie efekt.
 

Szemot

New member
Ale co to ma wspólnego z amplitunerem? Złącza HDMI w tym amplitunerze są zgodne z HDCP 2.2.
Podłącz dekoder bezpośrednio do jakiegoś dobrego złącza w TV i zobacz jaki będzie efekt.

Bezpośrednio normalnie działa. Od dawna tak oglądam. Kupiłem amplituner i po podłączeniu do niego nie działa obraz, dźwięk owszem.

Nie widziałęm tego wątku, dzięki. Jak będę w domu pojutrze to sprawdzę. Oby działało bo inaczej to bezsens. Dzięki ;-)
 
Do góry