View Single Post
Xisiek
Senior Member

Meldunek: Apr 2007
02-04-2013, 13:32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Farbi Zobacz post
Cześć,
czy wiecie może w jakim kierunku zmierza Philips w swej polityce sprzedaży tv i z czego to wynika? Spodobał mi się model 9707 albo 8007, byłem w kilku chyba najbardziej znanych marketach w Warszawie (MM oraz Saturn) i niestety żadnego modelu Philipsa nie widziałem (...)
Czy to nie jest trochę dziwne ?
Pozdrawiam
W sklepach stacjonarnych jest ograniczona powierzchnia, rozne produkty sprzedaja sie roznie, nie ma zadnego sensu ladowania na polke i blokowania miejsca innym produktom przez telewizory, ktore sa bardzo rzadko kupowane np. za sprawa wysokiej ceny. Z tego wlasnie wzgledu nie "kontaktuje" sie na ekspozycje wysokich modeli Philipsa, ale w sklepie internetowym juz sa one dostepne.

Brak wysokich modeli to nie zaden prestiz marki Philips/TPV, tylko czysta rachunek oplacalnosci dla duzych sieci.
Zeby nie byc goloslownym dodam, ze np. w niemieckim Media Markt jest dostepna niemal pelna oferta modeli philips.

PS. Przypomne - obecnie telewizory philips to tylko znaczek/marka - wlascicielem praw do marki philips w kontekscie TV jest TPV displays.
Odpowiedź z Cytatem
Xisiek jest offline