View Single Post
kiki
Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 101,100
Cytuj  
#60
12-12-2010, 04:29
Domyślnie

to były prezentacje organoleptyczne wg zasad prowadzonych na całym świecie. Pretensje proszę kierować do inżynierów i techników firm że są bardziej nieudolni niż WY.
Wy wiecie najlepiej ja wszystko poustawiać co tam taki inżynier w Japonii czy w Korei. I tak trzymać , niech żyje Polska myśl inżynieryjna.
Szczególnie dla tych co nie byli , nie widzieli i wszystko wiedzą .
Tak trzymać !!!

Dodam tylko że w rozmowie z technikami z Japonii przekazali nam że wszystkie porównania które robią w fabrykach robią wyłącznie na ustawieniach fabrycznych , czy Wam się podoba czy nie !!!!!!!!!
Porównują myśl techniczną swoja i konkurencji wyłącznie na ustawieniach fabrycznych. Bo te w domyśle konkurują na sklepach.
Na sklepach nie są wystawione modele skalibrowanie firm.
Na ustawieniach fabrycznych. I takie było zalecenie inżynierów.
Nie pseudo specjalistów którzy nie widzieli a wiedzą.
Na ustawieniach fabrycznych.

I wyniki są wynikiem porównań pracy rzeszy inżynierów i specjalistów w fabrykach.
Jeśli jeszcze ktoś nie zrozumiał podam ze na ustawieniach fabrycznych. Jeśli jeszcze komuś zabraknie wiedzy proszę pisać na priw pamiętając ze telewizory w fabryce porównuje sie na ustawieniach fabrycznych.

Mam nadzieję spotkać niektórych specjalistów na największych targach
elektroniki CES w Las Vegas. I tam jakby ktoś nie wiedział albo zapomniał - telewizory są ustawione na ustawieniach fabrycznych. I ponad 500.000 osób ogląda ustawienia fabryczne od lat i żaden ów " specjalista nie domaga się od organizatorów aby ustawiali inaczej bo by ich wyśmieli.

Jeśli komuś będzie za daleko to odbędą się jeszcze targi w Holandii sprzętu profesjonalnego - tam telewizory ustawione są inaczej - haha bo na ustawieniach fabrycznych.

Kolejne targi Cedia w Atlancie i tam a jakże również ustawienia fabryczne - nawet przez myśl im nie przejdzie że może być inaczej.

Albo najbliżej do Berlina - a tam z kolei telewizory są ustawione na ustawieniach fabrycznych i tak są ocenianie przez 400.000 ludzi.

Kto się spóźni ma jeszcze targi CEATEC w Japonii, no i tam ustawienia fabryczne. I tak są oceniane łącznie przez miliony ludzi.
OCENIANE i nic pitolenie, ble ble ble nie pomoże.

Producenci zażyczyli sobie ustawienia fabryczne i tak zostały ustawione wszystkie modele na jednakowym podświetleniu.
I proszę nie opowiadać głupot i kolejny fantazyjnych teorii.
Na ustawieniach fabrycznych.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline