View Single Post
pkomp
Full HD

Meldunek: Nov 2009
29-10-2010, 13:55
Domyślnie

kolego wróć teraz kilka postów wyżej i zobacz co napisałem o ustawieniach z kartonu i dlaczego były różnice a także dlaczego to porównanie nie ma najmniejszego sensu bo o niczym nie dowodzi - tym bardziej że czytając bardzo wiele testów także na tym forum nikt się nigdy philipsem nie zachwycał....

może to da ci do myślenia a jeśli nie to przykro mi że sobie nie radzisz (a tekst był jak najbardziej do ciebie - uraził bo trafił w sedno co po raz kolejny pokazałeś)

argumenty chłopcze!!!! ale sztywne a nie preseciki producenta gdzie w każdym tv jest po kilka!!!a skąd wiesz że akurat któryś z presetów nie jest typowym presetem sklepowym? ha?albo presetem do gier?ha?

i nie wyskakuj o kablach bo to CYFRA i nie robi żadnej różnicy(tylko jakiś oszołom może stwierdzić że tak że 0 nie równa się 0 a 1 nie równa się 1 - już taki jeden był od kolorów)

nazwałbym to krótko - PORÓWNANIE OBRAZU NA TV ZARAZ PO WYJĘCIU Z KARTONU - i tyle - żaden to test a tym bardziej żaden wyznacznik jakości obrazu
być nie musiałem - widzę doskonale różnice na zdjęciu - ślepy wszak nie jestem

to tyle - dalsza dyskusja z tobą i tobie podobnymi nie ma najmniejszego sensu bo nie rozumiecie najprostszych kwestii
Odpowiedź z Cytatem
pkomp jest offline