View Single Post
michalmichalmic
Senior Member

Meldunek: Jul 2008
18-11-2009, 16:01
Domyślnie

Ja jestem pod wrazeniem czerni na wprost bo to przeciez tv bez local dimming. Rowniez pozim kontrasu ANSI 2501 jest co prawda odrobinke nizszy niz w5500 ale jak było to widac na zdjeciach z 1ego testu sharpa 700 to na sharpie widac drzewa wylaniajace sie z ciemnosci a na samsungu b6000 nie ma tej tej głebii czerni i ich nie widac a przeciez to matryca spva ta sama co u sony. Moja konkluzja; czern moze byc niesamowita np w sony w5500 ale musicos byc na niej jeszcze widac np. te drzewa jak na tych zdjeciach porownawczych.

Rozwazam zakup 700 40cali za ok 4,2tys bo 9704 z ta sama matryca kosztuje 7,7tys a roznica to tylko local dimming.

Oczywiscie nie podwazam waszej opinii o katach bo wiele testow wskazuje ze do 40 stopni katow nie ma zmian w kolorach a powyzej sa. Panele sharpa konstrukcyjnie juz sa uwarunkowane do posiadania słaby katow. Z reszta 3 ostatnie zdjaecia w tym tescie pokazuja katy dosc spore moze 40stopni i jest obraz jest bez zmian wiec nie jest zle bo nikt nie oglada tv pod wiekszym katem niz 40stopni.
Ja mam to szczescie ze ogladam tv na wprost i zawsze przy swietle i dlatego to moze byc idealny tv dla mnie.

KIKI mam prosbe czy mogłbys zrobic 1 zdjecie sony w5500 lub z5500 przedstawiajace te wierzowce na czrnym tle co jest napis JVC, chodzi o porownanie głebi czerni z tym zdjeciem tych wierzowcow z tego testu. Tylko zeby warunki oswietleniwe były te same. ! zdjecie to moze niebyłby duzy problem? hmm?

Ostatnio edytowane przez michalmichalmic ; 18-11-2009 o 16:38
Odpowiedź z Cytatem
michalmichalmic jest offline