View Single Post
ar2
Wsparcie
ADMINISTRATOR

Avatar ar2

Meldunek: Feb 2005
Postów: 3,568
Skąd: r2rstudio.eu

Cytuj  
#1
09-09-2009, 17:39
Lightbulb Nowości LG - IFA 2009Niestety także w hali LG nie znaleźliśmy pomysłowego wystroju. Koreańczycy podobnie jak inni wystawcy po prostu wystawili swoje produkty.


Widzicie reklamę? LG Borderless. TV zapowiadał się z wyglądu wyśmienicie.


Niestety LG zrobiło wielką podpuchę.Przedstawione modele mają normalną ramkę, odróżnia je jedynie jednolitość powierzchni (co pokazała także Toshiba).Konstruktorzy tej serii nie wysilali się zbyt mocno, pomimo iż sam TV jest cienki, to trzeba do tego doliczyć odstające kable.200Hz to marketingowy standard w wysokich seriach wszystkich producentów.Z ciekawszych funkcji nowe modele wyposażone będą w bluetooth.Oczywiście można było zobaczyć dostępne już modele.

Małe ekrany z wbudowanym DVD

Niestety jakość nie zawsze była na najwyższym poziomie, być może z powodu materiału.

Zaprezentowany koncept bezprzewodowego przesyłu HD, jednak pracownicy nie byli w stanie udzielić szczegółowych informacji na ten temat.

Dzięki Bluetooth będzie można podłączyć bezprzewodowe słuchawki, czy np przesłać zdjęcia.

Pokaz technologii 400Hz był co najmniej śmieszny i konwencją przypominał pokazaną na początku reklamę.

Ostatnia linia plazm zaczynając od 60" modelu PS8000PS7000PS6000Oraz niższe modele jak np PS3000Oraz PQ3000Monitory w nowej formie.Panel o wielkości 21,5" i rozdzielczości FullHD wystąpią w 5 kolorach.3D w okularachI bez zachwytu.Warto wspomnieć o stacjonarnych nagrywarkach.Niestety nie umiano nam powiedzieć czy pokażą się na naszym rynku.Ten odtwarzacz Bluray już wiele osób zna. Model 370A oto nadchodzący model 390. Wg producenta będzie potrafił odpalić płytę po 18 sekundach.

Na koniec zajrzymy w przyszłość - ekrany OLED.

__________________
My definition is High Definition. Nie wiesz jak korzystać z funkcji szukaj? Przestrzegaj TO!

Odpowiedź z Cytatem
ar2 jest offline