View Single Post
ar2
Wsparcie
ADMINISTRATOR

Avatar ar2

Meldunek: Feb 2005
Postów: 3,568
Skąd: r2rstudio.eu

Cytuj  
#1
04-09-2009, 01:21
Lightbulb P jak Philips - Konferencja IFA 2009 Berlin - przedsmak targowyKonferencja Philips'a była chyba najmniej nudna z pośród wszystkich.


Oczywiście Philips, jako producent drobnego AGD nie omieszkał sporej części informacji poświęcić właśnie swoim produktom AGD. Wspomniano także o przejęciu specjalistów od ekspresów do kawy Saeco.


Wydaje się, że mimo niezbyt pozytywnych wyników finansowych, to właśnie Philips przekazał najwięcej ciekawych informacji i zaprezentuje przynajmniej jeden nowy prototyp (ma to być TV 3D o formacie 21:9). Do tego znany już tv 56PFL9954, o formacie 21:9, razem z nowym odtwarzaczem blu-ray z możliwością przesuwania napisów, plus niedawno opisany przez nas, wybrany przez eisa jako najlepszy tv lcd 46PFL9704, dysponujący m.in. podświetleniem led pro - direct backlight.Tu także, podobnie jak w innych firmach, spory nacisk kładzie się na Net TV i Net Blu-ray. Zapowiedziano 3-cią generację TV Aurea i potwierdzono prace nad technologiami OLED, 3D HDTV oraz 3D Blu-Ray.Może niezbyt to pasjonujące newsy, ale zawsze to ciut lepiej, w porównaniu z pokazywaniem zdjęć tańczących wokół ogniska Afrykanów. Choć z drugiej strony... nie tak śmiesznie.
__________________
My definition is High Definition. Nie wiesz jak korzystać z funkcji szukaj? Przestrzegaj TO!

Odpowiedź z Cytatem
ar2 jest offline