LG 42LM620S Połączenie z internetem Wi-Fi

piotr130872

New member
Witam wszystkich.
Kupiłem TV LG 42LM620S z adapterem Wi-Fi i ne mogę go połączyć z siecią bezprzewodową. Telewizor widzi sieć, ale po wpisaniu hasła nie może się z nią połączyć.
Proszę o pomoc.
 

matek451

New member
Spróbuj wyłączyć zabezpieczenia i wtedy połącz TV z siecią. Zabezpieczenia włączysz jeśli się powiedzie.
 

piotr130872

New member
Zresetowałem router i teraz działa, ale za każdym razem muszę wpisywać hasło. Czy można to tak ustawić żeby łączył się automatycznie jak laptop?
 

piotr130872

New member
Już jest OK. Jeszcze jedno pytanie: Czy ktoś się orientuje czy zwykła klawiatura bezprzewodowa od PC będzie działać z tym telewizorem? Czy muszę szukać takiej do TV?
 

hubi84k

New member
Już jest OK. Jeszcze jedno pytanie: Czy ktoś się orientuje czy zwykła klawiatura bezprzewodowa od PC będzie działać z tym telewizorem? Czy muszę szukać takiej do TV?

Możesz napisać jak rozwiązałeś problem? Nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu za każdym razem gdy włączam TV, muszę wpisać klucz do sieci bo inaczej mnie nie łączy :/
Pewnie nie jest zbiegiem okoliczności, że miałem ostatnio coś przy necie grzebane i to właśnie od wtedy mam ten problem. POMOCY :)
 
Do góry