klawiatura i mysz do smart tv

newfan

New member
Witam

Chciałbym korzystać z zasobów sieci w swoim TV:)
Posiadam Samsunga UE46ES6800.
Znalazłem takie coś :)

nie mogę linka dodać, proszę w allegro wpisać ofertę nr 2384354774

Czy Waszym zdaniem będzie to działać ?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Każda klawiatura nawet za 20 zł będzie działać w seriach EH i ES. Zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Najlepiej kupić zestaw z jednym nadajnikiem wi-fi, wkładamy w usb w tv i tyle.
 

Adamekk

New member
Panowie zakupiłem bezprzewodowy komplet (Klawiatura + Mysz) w Saturnie firmy rapoo model 9020 (kierowałem się wzornictwem) aby podłączyć go do Samsunga UE46ES6800.
Po podłączeniu nadajnika do portu USB zostaje wykryty nowy wskaźnik, telewizor pyta się jaki język wybrać dla klawiatury (wybieram Polski) i niby wszystko jest okey a jednak klawiatura w żadnym przypadku nie chce działać. Działa tylko i wyłącznie myszka.
Co zrobić aby uruchomić klawiaturę?
 

liberator515

New member
Odkopie trochę żeby nie zaczynać nowego tematu ;)
Posiadam telewizor Samsunga smart tv UE46D8000 i chciałem podpiąć klawiaturę i myszkę dla łatwiejszej obsługi YT itp.
Próbowałem najpierw z normalną najtańszą myszką na kabelku na USB ale nic a nic się nie pokazywało, kupiłem więc zestaw Microsofta Arc Touch.
Problem w tym że jak podłączam pod USB to ani tego ani tego telewizor nie widzi i nic się nie dzieje. Przejrzałem wszystkie opcje i ustawienia jakie znalazłem ale nie znalazłem nic co mogło by pomóc.
W czym może być problem ? :)
Za wszystkie rady z góry dzięki :lol:
 

urma1

Member
a czy z galaxy tab2 10.1 można zrobić za pomocą jakiegoś programu bezprzewodową klawiature i pisać nią na Samsung F 7000 SL
Przy pisaniu najbardziej to jest potrzebne do wpisywania jakiegoś hasła
sroki że dołączam się do tematu
 

tdx

New member
Bez reklam
a czy z galaxy tab2 10.1 można zrobić za pomocą jakiegoś programu bezprzewodową klawiature i pisać nią na Samsung F 7000 SL
Przy pisaniu najbardziej to jest potrzebne do wpisywania jakiegoś hasła
sroki że dołączam się do tematu

Wystarczy aplikacja typu smasung smart view z android market
 

elshawky

New member
Hej. Po nie udanym zakupie bezprzewodowej klawiatury i myszki do TV Samsung UE40ES6800s. Proszę o radę jakie w/w coś może działać z tym TV. Miałem samą myszkę logitecha kupioną ze 100 lat temu z takim odbiornikiem niby pendrive to ładnie działała, ale niestety blisko tv, wiadomo usb z tyłu (pisząc ten post pomyślałem o przedłużeniu przez kabel usb), ale tak czy siak potrzebuję również klawiaturę. Zakupiłem w necie w nadziei, że każdy logitech będzie ładział - jakąś klawierkę i mysz z takim odbiornikiem luźno stojącym koło tv, jednak ten go nie widzi. Na kompie wszystko ok.

Model jaki zakupiłem to LOGITECH EX100

Proszę o jakieś porady, i doświadczenia jaki model klawaitury i myszy bezprzew. będzie kompatybilny do tego TV.

Dzięki z góry za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

dudi9

New member
Witam wszystkich mam taki problem,nie wiem jaką myszkę kupić do telewizora żeby działa,moj telewizor to samsung ue32f5500,znalazłem na allegro zestaw za 115,mysz i klawiatura,ale ja potrzebuję samą myszkę,prosiłbym o bezposrednie linki,które myszki bedą działać z tym telewizorem
 

tdx

New member
Bez reklam
Mi się nie udało spotkać klawiatury, myszki lub zestawu (kl+mysz)który nie był by rozpoznany przez TV.
 

mickry

New member
Koledzy ja natomiast w serii NU7472 mam problem z klawiaturką bezprzewodową wifi na usb, działaja wszystkie funkcje poza touchpadem i klawiaturą alfabetyczną, numeryczna działa, co zrobić?
 
Do góry