Sony kdl-55ex720 plamy na czarnym tle

Seelk

New member
Witam,
Niedawno kupiłem Sony 3D 55" jak w tytule. Odpalam czarne tło choćby menu i pojawiają się 4 wielkie białe plamy w zasadzie rozjaśnienia. Dodam jeszcze że są regularne śr ok 15 cm ułożone w formie "okienka". Czy to tak ma być ??? TV z salonu sony, co prawda ostatni. Kupiony z miesiąc temu.
Co robić ? Gwarancja :sad:
 
I

irek6311

Guest
Na gwarancji wymienią mu matrycę w domu jeśli Serwis nie zmienił zasad .
 

Podpucha

New member
W samsungu jest takie cos za dopłata jesli sie nie myle, przedluza sie tym samym gwarancje na 5lat z zabezpieczeniem ze jesli naprawa nie bedzie mogla byc dokonana na miejscu to daja TV zastepczy na czas naprawy. Ale co kraj to obyczaj.
 

Seelk

New member
Mam na 5 lat gwarancje. Zadzwoniłem mają przyjechać :-o Zobaczymy co będzie. No i lepiej żeby pod wieczór bo inaczej nie widać ;-)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Witam,
Daj znać jak poszło z serwisem. Mam podobny problem z tym modelem i będę korzystał z gwarancji.
 

Seelk

New member
Tak jak pisaliście. Czekam na wymianę matrycy w ramach gwarancji. Napiszę jak już będzie po zabiegu :) A i wszystko u mnie w domu, czad
 

Seelk

New member
Wymienili Tv na nowy a jeszcze lepsze jest to że 2 lata później pojawiła sie martwa kreska gr piksela. Zgłosiłem do serwisu i po 4,5 roku od zakupu pierwszego przyjechało 2 panów i wymienili mi na nówke Bravie 55 cali !!! dostałem nawet 2 pary okularów 3D :) Sony ponad wszystko ! Polecam firmę
 
Do góry