le46750 vs ue467000/8000

osek00

New member
witam.chciałbym nabyć któryś z tych modeli jednak nie wiem który generuje lepszy obraz bo wygląd zewnętrzny i dodatkowe funkcje multimedialne nie mają dla mnie większego znaczenia, a różnica w cenie dość znaczna.czy model ue ma jakieś bardziej zaawansowane podzespoły odpowiadające za generowanie obrazu 3d?ue ma chyba podświetlenie krawędziowe ,a podobno stare cfl pozwala uzyskać leprzy efekt?a może ue ma nowocześniejszą matryce?jestem raczej laikiem w tej dziedzinie i bardzo prosze znawców tematu o pomoc, najlepiej takich którzy mieli okazję ocenić te dwa modele na żywo.dodam jeszcze ,że telewizor używany będzie do filmów 3d i do konsoli ,a i wyczytałem jeszcze że posiadacz c750 z jednego żródła obraz miał podpięte pod w/w model a fonie pod ampli i zachodziło zjawisko przesunięcia obrazu z dzwiękiem czego nie mógł wyeliminować i była to podobno wina opuźnionego tv.czy ktoś zaobserwowal takie zjawisko?za wszelką pomoc będe niezmiernie wdzięczny.pozdrawiam.
 

osek00

New member
witam.nie chodziło mi porównanie ue46d7000 do ue46d8000 tylko le46c750 do ue46d7000 lub 8000.bardzo proszę znawców tematu o pomoc bo być może jutro będe musiał podjąć decyzje.pozdrawiam.
 
Do góry