TV 3D 46"+ do 7000

PsmakR

New member
Hej!

Chlopaki interesuje mnie dobry TV do konsoli (PS3), podpiecia pod PC i dobrej telewizji HD oraz "dobrego" 3D.
Lubie ogladac kanaly przyrodnicze w HD, filmy w formacie .mkv z napisami, sport.

Oto moje warunki:

Jakie masz warunki - pokój 6,05 m x 3,60 m
Preferowana wielkość matrycy – 46"-50"
Preferowane marki - nie mam preferencji
Jaki sygnał – wstępnie sd, kablówka, telewizja HD
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – na wprost, rowniez z boku, ale planuje miec tv na uchwycie z ramieniem
Jaka odległość od ekranu – od 3 do 3,5
Jakie urządzenia do podłączenia - dvd, laptop, ps3, PC
Jaka klasa cenowa – 4-7 tys zl
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – glownie wieczorami ale oczywiscie zdarza sie i w dzien
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – okno na zach., telewizor na ścianie północnej w odleglosci jakos 1m od rogu pokoju ale w glebi pomieszczenia, a nie tego tuz przy oknie.
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2-3-4
Jaki masz ulubiony program – filmy, programy przyrodnicze, gry
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - raczej bez swiatla, ale jesli juz to nie duzo natezenie
Ma stać czy wisieć - wisieć
Czy ma być HD Ready czy Full HD – Full HD.

W kwestii multimediow to fajnie byloby gdyby bylo bezproblemowe stremowanie z PC na TV, odtwarzanie z jakiegos nosnika danych, odtwarzanie DiVX/mkv z napisami (najlepiej w osobnym pliku), Internet, WiFI.

W kwestii AUDIO fajnie gdyby dobrze wpsolgral z moimi glosnikami Logitech Z5500-THX.

P.S. Jesli macie jakies dodatkowe pytania co do warunkow to piszcie

Pozdrawiam,

PsmakR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich warunków :
Toshiba 55WL768
Panasonic 50 VT 30
Samsung 51D8000
Sharp 52 LE 822
 

pc4150

New member
Zwróć uwagę także na Sharp'a 830 i nowe Toshiby aczkolwiek do 3d klasyfikacja dla ciebie wygląda następująco:
1. Panasonic VT 30
2. SHARP 830
3. Samsung d8000
4. Sony HX820

Nie wiadomo jak uplasują się nowe Toshiby ale w zeszłym roku były mocne i w tym pewnie też. Nie zdziwił bym się gdyby okazały się najlepszymi 3D LED
 

PsmakR

New member
Dzieki panowie za propozycje. Niestety okazalo sie, ze mam miejsce jedynie na telewizor o szerokosci 120 cm. Takze chyba 50vt30 odpada bo wchodzi na styk, a telewizor musi oddychac...
Szczerze mowiac myslalem tez o PS51D8000 ale on tez bedzie mial malo miejsca po bokach...
Co powiecie na UE46D8000 ?
Jak on sie prezentuje na tle PS51D800,46WL768 i 46LE830E?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zmieniły Ci się warunki to z modeli 46" powinieneś sprawdzić :
Sharpa 46 LE 830
Samsunga 46 D 8000
Toshibę 46 YL 863
Panasonic 46 GT30
 

PsmakR

New member
Dzieki Kiki!

A Twoim zdaniem, ktorym z tych modeli nalezaloby sie najbardziej zainteresowac biorad pod uwage moje wymagania?
Czy w tym momencie GT30 jest dobra alternatywa dla VT30, czy lepiej juz wziac 46D8000?
 
Do góry