Opinie o LG 3d

cyrric

New member
Witam
ostatnio zaczelem myslec o kupnie tv 3D i wpadlem na LG, i chyba najbardziej mi by pasowal, lekkie tanie okularki, niezly efekt 3d (z tego co widzialem w sklepie), przede wszystkim gram na xboxie , ogladam dvd, xvid, czasami blu-ray, chcialbym sie dowiedziec od ekspertow jak do tych rzeczy sprawuje sie ten tv:)
co sadzicie o tych telewizorkach, moze ktos juz na nich dziala i ma swoje opinie, czym sie roznia itp.
interesuja mnie modele:
LW5500 (chyba glownie ten)
LW4500
LW570S
LW650S

z gory dzieki
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
" przede wszystkim gram na xboxie "
Poczytaj o "Dual Gaming Vision" w ekranach Philips.
Każdy z graczy widzi (na tym samym ekranie) inny screen.
Potrzebne do tego specjalne okulary. Oczywiście pasywne 3D.
Za kilka tygodni wejdzie to do splepów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. Ale napisz proszę jakie masz warunki w mieszkaniu , jakie potrzeby i wymagania?
 

smyczka2208

New member
witam
mam LG42lw5400 i Sczerze jestem bardzo zawiedziony wczoraj ogłądałem piranie w 3D i marne efekty były, a do tego strasznie mnie oczy bolały i głowa (nawet do dzisiaj !!!!).
Po prostu się wkurwiłem dzisiaj jade do MM odstępuje od tej umowy i biore sobie sony. widziałem prezentacje na tamtym tv, TAM BYŁY SUPER EFEKTY!!!
 

Soryu

New member
Bez reklam
witam
mam LG42lw5400 i Sczerze jestem bardzo zawiedziony wczoraj ogłądałem piranie w 3D i marne efekty były, a do tego strasznie mnie oczy bolały i głowa (nawet do dzisiaj !!!!).
Po prostu się wkurwiłem dzisiaj jade do MM odstępuje od tej umowy i biore sobie sony. widziałem prezentacje na tamtym tv, TAM BYŁY SUPER EFEKTY!!!

Porównujesz prezentację do filmu? To oczywista oczywistość, że prezentacja będzie lepiej wyglądać.
 

Podpucha

New member
Jeśli chcesz już coś porownac to proponuje nawet AVATAR 3D w .mkv dobra wersja nawet bardzo dobra wazy tylko 17gb prosisz sprzedawce by podlaczyl pod USB dysk i porownujesz. Mi w MM sprzedawca mlody chlopak zaangazowany i naprawde rzetelny pod TV ktory chcialem podłaczyl wszystko co mogl w sklepie włacznie z moim filmem, dla mnie ciagnol przewod antenowy by pokazac jak widac TV naziemna na samsungu d8000, przed kupnem lepiej sprawdzic takie rzeczy.
 

Deimos

Banned
Porównywać i szukać jakości na skompresowanym badziewiu mkv?
To jakaś podpucha? Nikt kto sobie ceni prawdziwą jakość i ma konkretne wymagania nie spojrzy nawet na mkv.
 

Podpucha

New member
Porównywać i szukać jakości na skompresowanym badziewiu mkv?
To jakaś podpucha? Nikt kto sobie ceni prawdziwą jakość i ma konkretne wymagania nie spojrzy nawet na mkv.

Myśle ze jako jest to najtansze rozwiazanie i najszybsze a mozna zobaczyc roznice na TV juz nawet na mkv.

Mysle ze jest to lepsze jak ogladac materialy demonstracyjne z LG na LG czy tam z Samsunga na samsungu.

Zreszta co za problem biegac z oryginalem tez zaden. Poprostu zrobilem tak jak zrobilem z mkv bo nie mam BD 3D z tym filmem a ze nie mam odtwarzacza tez takowego to nie widzialem koniecznosci kupowania badz pozyczania takowej plyty.
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
Porównywać i szukać jakości na skompresowanym badziewiu mkv?
To jakaś podpucha? Nikt kto sobie ceni prawdziwą jakość i ma konkretne wymagania nie spojrzy nawet na mkv.
Chłopie, nie chcę się czepiać ale chyba jesteś odrobinę snobistyczny....
-zresztą wystarczy Twoja sygnaturka żeby sie w tym na 100% utwierdzić.
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
No fakt, zapomniałem jeszcze w niej dodać jaki to mam komputer i procesor, to już bym był 200% snobem.
Ale dobrze, że u Ciebie to jest w sygnaturce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry