Telewizor - Pomoc

Burbon2009

New member
Witam potrzebuje uzyskać odpowiedz na pytanie ilu calowy powinienem kupić telewizor,odległość od tv do kanapy to 3/3.5m,co znajomy to inna opinia wiec mam nadzieje że uzyskam tu konstruktywna odpowiedz :).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale musisz podać jakie masz warunki w mieszkaniu i jaki sygnał podłączony będzie do telewizora?
 

ted123

New member
Wg mnie (mam TV 60"") to każda wielkośc ekranu moze byc w takim pokoju. Duży ekran to troche jak fototapeta.Jak bedziesz miał ekran 70-80 cali to najwyzej bedziesz czuł sie jak w panoramicznym kinie i oczami śledził akcje na ekranie.Oczywiście mam na uwadze telewizory full HD no i najlepiej program w HD. Ale sam mam tylko analogową kablówę i kupując taki telewizor obawiałem sie ze bedzie za duży. Ale juz po kilku dniach jest "normalny" i wiekszy tez by mi nie przeszkadzał
 

ALICJA S

New member
A jaka jest wielkość samego pokoju? Bo pierwszym i najważniejszym pytaniem jest to jaką ilością miejsca dysponujesz. Kolejna sprawa to fundusze, bo niestety obowiązuje zasada, że im TV jest większy tym jest droższy. Niestety takie są realia, więc jak to wygląda u ciebie?
 
Do góry