3D na telewizorze z PC

Micz84

New member
Chciałem przetestować 3D na telewizorze Sharp LC-40LE830 i moim PC (karta Gigabyte GF GTX 460).

Mam kabel HDMI 1.4, ale moja karta ma wejście mini HDMI i teraz pytanie, czy przejściówka mini hdmi- hdmi też ma podaną wersję, bo ja w internecie nie znalazłem przejściówek 1.4.

Drugie pytanie czy sam sterownik karty graficznej wystarczy czy muszę też mieć jakiś inny sterownik? Bo słyszałem o NVIDIA 3DTV Play, ale muszę to mieć, żeby uruchomić 3d z komputera na TV?
 

czbnhzw

New member
Przejściówki nie kupuj , kup kabel mini hdmi-hdmi 1.4, chyba że chcesz oglądać tylko side-by-side to 1.3 wystarczy.
Jeśli chcesz odtwarzać tylko sbs to polecisz na zwykłym darmowym odtwarzaczu, a w opcji tv przełączysz na sbs.
Jeśli jednak chcesz odtwarzać fullhd 3d z bluray bądź obrazy iso tychże płyt to potrzebujesz deamontools oraz jeden z płatnych softów np. PowerDVD11(trial 15dni).
Pozostałe wspierane programy znajdziesz na stronie nvidi.

Nie gwarantuje to jednak że blueray3d będzie hulać. Masa ludzi ma z tym problemy. Więc najpierw pobierz demo Power DVD a puźniej ew. zakup.

Ja mam gtx560ti podłączone minihdmi-hdmi do panasa p42vt20 i lupa, pisze żeby wybrać inny ekran. Jestem w trakcie konsultacji z supportem.

Daj znać jak postępy
 
Do góry