problem z UE46D8000

tommy82

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie, gdyz jest to moj pierwszy post tutaj.

Niedawno kupilem w/w tv i pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne.

Pojawil sie niestety maly problem z odtwarzaniem filmow BR przez DLNA. Obraz co kilkanascie sekund sie przycina na pare chwila i w rogu ekranu pojawia sie napis loading.

Czy wina lezy po stronie zbyt duzej ilosci danych przesylanych wireless, czy moze po stronie laptopa, albo moze po stronie defaultowego odtwarzacza w programie Allshare?

Dodam, ze napisy .txt tez sie nie wyswietlaly w pliku .mkv, ale chyba trzeba zmienic rozszerzenie na .srt. Mozecie polecic jakis najwygodniejszy soft do tego?

Z gory dzieki za odpowiedzie i pzdr,
Cheers!
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
przez wi-fi otwiera tylko SRT (chociaz po ostatnim update czyta mi TXT, ale w 1 formacie chyba z takimi nawiasami: {} ).
Scinanie to zalezy jaki film i jakie wi-fi masz, ja mam tylko 802.11g i filmy do 10Mb/s ida bez zaciec, ale nie moge sciagac itp na tym PC z ktorego idzie film, powyzej 10Mb/s brite juz sie film tnie, najlepiej miec 802.11n i problem z glowy :D
 

tommy82

New member
Tks za odpowiedz.

"najlepiej miec 802.11n i problem z glowy "
to sie odnosi do karty w lapku czy tv?

Chodz mi o to, ze zacina sie z powodu slabosci karty wifi w lapku czy to raczej wina telewizora?\
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Tks za odpowiedz.

"najlepiej miec 802.11n i problem z glowy "
to sie odnosi do karty w lapku czy tv?

Chodz mi o to, ze zacina sie z powodu slabosci karty wifi w lapku czy to raczej wina telewizora?\


To odnosi się do karty Wi_Fi w lapku..bo jeżeli dobrze pamiętam telewizor obsługuje standard "n"
 

zbyck

New member
A nie wiecie drodzy forumowicze dlaczego klawiaturka Measy RC12 nie chce z tym telewizorem działać?Podłączyłem pod: komputer-działa,tuner satelitarny GM990 (na Linuxie)-działa,laptop-działa.
zUMxHqX.jpg
 
Do góry