Prośba o dobrą rade..

Patrys25

New member
Witam wszystkich

Zamierzam wymienić mój TV na nowszy.. po tygodniu spędzonym przed internetem w poszukiwaniu właściwego, zostały mi do wyboru tylko niżej wymienione 4 sztuki:
W związku z tym, że teraz mam TV Philips jakiś tam 9.... (32cale) cały czas nie do końca
wiem czy zdecydować się na 40 czy 46 cali..

Obecny TV mimo że 32 cale ma obudowę dosyć dużą.. bo ma pierdołkę zwaną ambilight.
dlatego z jednej strony wydaje mi się i z tego co oglądałem 40 cali wystarczy.. a z drugiej
nie chce wymieniać znowu po 5 latach TV bo się okaże że jest za mały :)
TV używam głównie wieczorami... podłączony jest do n-ki ... oglądam głównie fakty w TVN, CNBC, od czasu do czasu jakieś filmy i moja mała pociecha program JimJam :)

Pokój 25m2 ... telewizor znajduje się około 3 metrów od kanapy... jeśli miałby być 46 cali to by było około 4 metrów, bo bym go powiesił na ścianie...
40 calowe TV które wybrałem to:
Samsung UE D7000 - wg porównywarek około - 4600 zł
Sony HX 720 - wg porównywarek około - 5200 zł

W związku z tym iż zamierzam korzystać z Skepa w TV, potrzebna mi jest tez do nich kamerka.
kamerka Samsung to koszt około 600 zł
kamerka Sony to koszt około 400 zł
W związku z tym koszt zestawu z kamerką to
Samsung - 5200 zł
Sony - 5600 zł

46cali natomiast to koszt:
46 UE D7000 - 5400 zł
46 HX 720 - 6500 zł
z kamerką:
Samsung - 6000 zł
Sony - 6900 zł

W związku z tym proszę o rady ... w pierwszym przypadku koszt 400 zł to nie koniec świata...
ale już przy 46 calach 900 zł różnicy pomiędzy TV to już troszkę kasy...

W sony podoba mi się pierdołka zwana X-Reality PRO... bardzo lubie takie pierdołki ponieważ
w obecnym Philipsie mam Pixel Plus2HD i powiem szczerze że u znajomych na TV Samsunga 40 cali ... ale roczny nie 5letni ... bez takich dodaków obraz kaszana... a moja leciwa 32-jka z tym procesorkiem obraz SD żyleta..
Myślę też o Playstation .. dlatego jestem ukierunkowany trochę na Sony... czy warto dopłacać ??
czy Samsung wystarczy ??

Z góry dziękuje za opinie i porady
 

kapsell

New member
Bez reklam
46" oczywiscie.
Zapoznaj sie z Sharpem i Toshiba, maja co najmiej po jednym modelu ktory cie zinteresuje. Wg mnie Sony w tv odstaje od konkurencji. PS3 dziala wysmienicie z kazdym tv.
 
Do góry