Problem z odtwarzaniem 3D na Sony

Aredon

New member
Witam.
Otóż jestem posiadaczem telewizora Sony HX8|46 oraz zestawu kina domowego Sony BDV-E870 (zawiera on Blu-Ray 3D). Wszystko bez problemu idzie, odtwarza mkv i wiele innych popularnych formatów, jednak jeżeli np na pendrivie mam jakiś film 3d w wersji side-by-side w formacie mkv, odtwarza go - jednak nie mogę wejść do ustawień 3d żeby móc zmienić 3d symulowane na side-by-side.
Bardzo proszę o pomoc, gdyż bardzo mi na tym zależy...
Z góry dziękuję.
 

slimakfoto

New member
mi się wydaje że sidebyside powinien odtworzyć przeciez to zwykły obraz tylko podzielony na pół.
tez miałem problem na sonym żeby przeczytał sidebyside.
nie naciskamy przycisku 3d bo on nie zmienia 3d sidebyside.
trzeba nacisnąć na pilocie inny przycisk niż "menu" bo on jest od menu odtwarzanaia wtedy.
zapomniałem który - pokombinuj.
tam bedzie funkcja 3d i tam jak "nie dała prawidłowo 3d" zmieniaj.
i włacz "obok siebie"
powinno smigać aż miło
 

Aredon

New member
Hmmm... No wlaśnie na pilocie wiele już przycisków nacisnąłem w poszukiwaniu jakiegoś menu w którym mógłbym zmienić funkcję z 3d symulowanego na side-by-side... Tak to nie mam żadnych probemów.
 

divers123

New member
Witam
Ja równierz mam tv sony 3d lecz trochę inny model.Też miałem taki problem.Powiem ci tak jeśli wetkniesz pendrive z filmem do tv znikna opcje 3d i nie mozna przestawic,sony ma jakies zabezpieczenie lub co innego nie wiem czemu tak jest ale tak jest,nowy soft tez nie pomoże bo bróbowałem,wszystkie opcje smigaja jak podepniesz kompa przez hdmi.wtedy mozesz swobodnie wchodzic w opcje i je zmieniac,i wszystko działa normalnie
pozdrawiam
 

macieck

New member
A ja mam podobny problem z tunerem Sat. Tez kanaly 3D wyswietlane sa na dwoch obrazach i nie moge funkcjami 3D tego zmienic, bo mam tylko : WYlaczone i Symulowane 3D.
Jak to zmienic? Moze potrzeba innego kabla HDMI ( ja mam chyba 1.3 )
 
Do góry