Sony Bravia KDL-52LX900 a internet

Marek R

New member
Zastanawiam się nad kupnem Sony Bravia KDL-52LX900. Jednak, że w pewnych tematach nie jestem do końca zorientowany to wolę zapytać sie przed dokonaniem zakupu, niz po i wtedy otrzymać odpowiedź "nie da rady". Ale zacznę może od początku. W domu mam zamontowany internet airmax. (802.11a 24MB 5GHz AP) Połączenie jest już "zgrane" z routerem bezprzewodowym. Dokładnie mam połączony taki zestaw jaki jest prezentowany u nich w ofercie pod nazwą zestaw II. Niestety ze wzgledu na fakt, iz jestem "nowy" nie mammożliwości wklejenia linku aby wam ten zestaw zaprezentować:-( I teraz moje pytanie - czy na takim zestawie jak posiadam podłącze poprzez WiFi ten telewizor, czy cos trzeba przerabiać. Jeżeli tak to co?
 

3w.enduro

New member
Miałem dość chodzenia i czytania i kupiłem ten model myślałem jeszcze o LG cinema bez neta 55c ale darowałem sobie ostatecznie ten temat ,właśnie kompletuje zestaw komputerowy mini z dużym dyskiem na filmy .. sony w sklepach z konstelacji sony ma od miesiąca 5 letnią gwarancję bez dopłat + załatwiłem całkowicie zerowe raty i zostałem przekonany ,znajomy ma ten telewizor kupiony ok 1,5 roku temu za chyba 13,000 tyś hehe .. fajny monolit co by nie pisać to taki stary ale jednak mercedes z górnej półki (i to 5 lat ,jak słyszałem te opinie sprzedawców że wszystko chodzi minimum 2 lata a jak 7 to już szczęśliwy model to ręce mi opadały 2-3 lata pewności że będzie grał to jest chore .. Mam dosyć wymieniania sprzętu po 4-6 latach bo już po gwarancji a koszty napraw kosmiczne bez pewności ile pochodzi . Posiadam jeszcze sony 29 c stary 100 hz kineskop 8 lat i nie stęka w boju może ten będzie taki sam ..W lg cinema pilot katastrofa podobnie jak w panasach kineskopowych nie działa na skosach celujesz by przełączyć ( mam dosyć wstawania z łóżka by zmienić kanał
 

3w.enduro

New member
w sumie to mam małą nadzieje że go coś trafi w ciągu tych 5 lat i będę posiadaczem nowego modelu ..znam 2 przypadki wymiany na nowy model z powodu braku już produkcji starego przez sony i to bez żadnych problemów minusem jest to że te modele nie trafiają serwisów :(
 
Do góry