Okulary 3D Panasonic i kabel HDMI

Skreedi

New member
Witam, dziś zakupiłem TV od Panasonica, TX-P42VT20E i gratis dostałem 2 pary okularów. Odkręciłem zamknięcie baterii, wyjąłem te folie i działa z tym, że nie wiem kiedy są one włączone. Raz klikne to światełko zapali się na dłużej i gaśnie, a drugi raz to mignie 3 razy i też gaśnie. Druga sprawa to kabel HDMI, nigdzie na pudełku nie było napisane czy jest on 1.4 czy niższy ale zapewniono mnie w sklepie, że wszystkie z firmy OEHLBACH są 1.4 - czy to prawda? może chodziło tylko co mieli na stanie w sklepie ale na kablu widzę info 1080p Cat 2 czyli chyba High Speed...

//Są gdzieś do ściągnięcia krótkie dema 3D 1080p? Szukam ale znaleźć nie mogę a przetestował bym to 3D... ;d
 
Ostatnia edycja:

jbravo

New member
Jak dioda na okularach zaświeci się raz to są włączone, jak zamruga 3x to znaczy, że się wyłączają - masz w instrukcji :)
Filmy 3D są np na chomikuj.pl ale ten tv nie czyta tego typu plików z pendriva, a mój nawet i z zewnętrznego dysku chociaż niby powinien :(
 

Skreedi

New member
W instrukcji... niestety nawyk mam taki, że nigdy tam nie zaglądam, wszystkie papierki u mnie są w foliach... ;d To jeszcze ten kabelek HDMI czy 1.4 i problemy rozwiązane.
 
Do góry