Samsung PS43D490 a PS3

Pigway

New member
Samsung PS43D490

Witam,
Myślę nad zmianą mojego 32' LCD, z powodu pojawienia się uciążliwych dla oczu czerwonych Subpikseli na matrycy, po niespełna czterech latach użytkowania, co jest rzadko spotykanym zjawiskiem.Zainteresowała mnie Plazma 3D Samsunga 43' (PS43D490), jednakże posiada ona rozdzielczość 1024x768, zapewne stąd też cena poniżej 3000 PLN. Moje pytanie brzmi następująco, czy po podłączeniu, PS3 wyświetli bezproblemowo obraz 720p?
Pytanie kieruję przede wszystkim do posiadaczy Plazm o rozdzielczośći 1024x768 . Z góry dziękuję za zainteresowanie oraz odpowiedzi ;).

PS.
Owa Plazma, wraz z okularami to wydatek rzędu 2400PLN...

PS2.
Prosiłbym także o ogólne opinie na temat tego TV, jak z efektem 3D, różni się on czymś od modeli za 3000-4000zł?
 
Ostatnia edycja:

Pigway

New member
Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, ponieważ początkiem przyszłego tygodnia zamierzam zakupić TV. Zastanawiam się nad powyższym modelem, oraz LG 42LE5300, a także LG 50PJ350.
 

bednar75

New member
Ps51d490

Cześć.
Mam ten TV od miesiąca tylko rozmiar 51 cali i polecam go z czystym sumieniem. Używam go z PS3 bardzo często i obraz jak dla mnie super. Sygnał 720p wyświetla bez problemu. 3D w KZ3 rewelacja i tu uwaga bierz rozmiar 51 cali bo w/g mnie to jest absolutne minimum :). Obraz przez antenę delikatnie mówiąc kiepski, ale jeśli nie używasz takiego sygnału powinieneś być zadowolony ( ja jestem).
Pozdrawiam.
 
Do góry