samsung d8000 vs philips vt30

q124

New member
prosze tylko nie pisac ze ktos ma i poleca, ktory z tych tv wygrywa po calosci, przeznaczenie wylacznie do ps3 i pc ale filmy. rozmiar 46 led i plazma 5o co wybrac ! jesli ktos z uk moze zna strony gdzie mozna zamowic taniej tv przez neta.
 

jgx

New member
Bez reklam
prosze tylko nie pisac ze ktos ma i poleca, ktory z tych tv wygrywa po calosci, przeznaczenie wylacznie do ps3 i pc ale filmy. rozmiar 46 led i plazma 5o co wybrac ! jesli ktos z uk moze zna strony gdzie mozna zamowic taniej tv przez neta.


jak kali naucza się pisać i napisze o co kali chodzi to może ktoś pomoże
ps. rozumiem że siedzisz na wyspach i zapomniałeś ojczystego języka? Od typowe dla typowego (czytaj ........) Polaka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wyłącznie do PC - to taki co ma najmniejszy input Lag:
Sharp 46LE830
Panasonic 50Vt30
Toshiba VL 748
Samsung D 8000 największy input lag
 

jgx

New member
Bez reklam
a no przepraszam zapomnialem ze w Polsce wiekszosc wiesniakow sie wypowiada i madruje.


ty buraku piszesz bez składu ładu (już nie chodzi mi o błędy ort.) mylisz plazmę z lcd, firmy i jeszcze się będziesz pultał ZAMIAST PRZEPROSIĆ I POSTA POPRAWIĆ?
 

q124

New member
burakiem ty jestes, widac po twoich wypowiedziach, pozdrow lepera. wiesniaki do obory robic a nie z uni kase brac potrafia i plazmy kupuja.
 

krempla

Member
@Q124
Bez personalnych wycieczek koleżko. Dałeś pupy w poście wykazując się, najdelikatniej rzecz ujmując wiedzą na poziomie przedszkolaka i to takiego w powijakach i jeszcze ustawiasz po kątach Userów, którzy swoją wiedzą pojechaliby z Tobą jak z dzikiem? Z rozumem u Ciebie jak na lekarstwo.
 

zazupol47

New member
mam nadzieje że za te wyżej wygłupy admin podejmie jakieś kroki, powiadają że to kulturalne i na poziomie forum o tematyce technologicznej a nie wybrykach z remizy

wracając do tematu, ciężko określić co w twoim wypadku się lepiej sprawdzi, opowiedz wiecej, gdzie bedzie grał, jaka odległość, jaki sygnał, itp.

ale rzecz ujmując i porównując ob tv pod względem jakościowym, z tego co napisałeś (konsola/filmy) lepiej wypadnie Panasonic 50VT30:
- posiada mniejszy input lag co przy konsoli/pc na ogromne znaczenie
- czas reakcji
- czerń
- THX przy bluray'u pokaże pazurki, przy filmach na pewno to docenisz
- lepsze 3D (o ile ma to znaczenie)

za samsungiem przemawa:
- pobór prądu, choć dziś to są małe rożnice
- wygląd (ramka miaźdży)
- multimedia (otwarta przeglądarka)

tak jak kiki napisał warto jeszcze mocno pomysleć nad Toshiba VL 748 (genialnie skaluje, dzięki rewelacyjnemu prockowi)

a odemnie dodam: LG 47LW570 , wczoraj się nim sporo bawiłem, i na szybko opinia: "CUDO", to trzeba mieć pilota w ręku i się pobawić

ale 46le830 to jest "PADLINA" nie wiem dlaczego kiki się nim tak zachwyca, widziałem ładny, dobrze wykonany, miły w obsłudze, ale obraz ma do bani, na zachodzie pojechali z nim nak z "szmatą", średnio 7+/10 max 8/10 dostaje
 

q124

New member
dzieki za konkrety sprawdze tego lg jeszcze, jak pisalem dopiero poczatek czerwca bede decydowac, jescze moze sie zmienic duzo. ustawiac trzeba wiesniakow i tyle :) fajne pingle koles pewnie w nocy tez w nich chodzisz.
 
Do góry