VT30 a laptop

kubotek

New member
Witam! Jak podlaczyc tego panasa do laptopa. W lapku nie posiadam wyjscia HDMI wiec uzywam przejsciowki DVI - HDMI. W ustawieniach lapek normalnie wykrywa Panasonica, rozdzielczosc domyslna full hd czyli ok, jednak po wcisnieciu conect projector na tv ciemnosc. Pomozcie bo juz mnie krew zalewa...
 

kubotek

New member
czyli kabelki nie działają jak trzeba? chyba jednak pomyśle jeszcze nad tym d8000
Tv jest rewelacyjny ale mam problem z moim laptopem. musze jeszcze sprawdzic na innym z wyjsciem hdmi, bo jak narazie mojego nie moge podlaczyc. Nie wiem moze poprostu nie umiem tego zrobic. Jesli ktos dal rade w ten sposob to prosze o rade.
 

kubotek

New member
Konwersja 2d - 3d jak dla mnie super. Nie mozesz oczekiwac w takiej sytuacji wielkiej glebi albo obiektow wychodzacych z tv(takie rzeczy tylko z blu ray 3d) Gram duzo w Bad Company 2 i musze powiedziec, ze na3d gra sie bardzo przyjemnie. Za to Killzone 3 w trybie 3d wyglada oblednie, nawet kolega, ktory jest nastawiony bardzo krytycznie do 3d byl zachwycony. Obraz bajka, kolory sa nieprawdopodobnie naturalne. Ja jestem bardzo zadowolony. To byl strzal w 10:) Pozdrawiam!
 

q124

New member
szkoda ze nie ma w 46 cali ... problem mialbym z glowy. a z jakiej odleglosci grasz>?? albo filmy ogladasz?
 
Do góry