Samsung 3d bez okularów

Redundantor

New member
Witam,

dziś w MM (Wawa Bemowo) widziałem cudeńko 55 calowe samsunga za jedyne 11.500.
Są też tańsze np. 30' za 4500.

Są to TV 3d nie wymagające okularów. Prezentacja wygląda niesamowicie. To naprawdę działa. Były animowanki, sport, przyroda.
Niesamowity jest też design - np. cieniutkie brzegi obudowy. Jeden z modeli ma srebrną (nie tandetną z plastiku, tylko chromowaną metalową) obudowę.

Ma ktoś to już? przy takich cenach (tych mniejszych) kupowanie czegokolwiek z okularami to wyrzucenie pieniędzy w błoto.



Pozdrawiam
 

kubotek

New member
Nie wiem dlaczego wszystkim przeszkadzaja okulary. Jak dla mnie to super sprawa, moim zdaniem to ma klimat, taki troszke kinowy. Popcorn, cola i okularki 3D:))))) Mowie stanowczo nie dla 3D bez okularow:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to nie w tym problem . Problem w tym że okulary zakłócają ciągłość obrazu , wprowadzają szkodliwe dla wielu migotanie, w większości są niewygodne do oglądania 8 godz. dziennie, ściemniają obraz. Masz też zakaz oglądania jak się napijesz mocniejszych trunków.
Znika jeszcze kilka innych problemów na TV 3D bez okularów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście nie doczytałem. Nie złe bzdury !
To byłby pierwszy taki pokaz Samsunga na świecie i to jak sensacja !!!
 

mlx

New member
jakby 3D bez okularów byłoby takie super to dawno kina wprowadziłyby taki standard - byłoby dla wszystkich lepiej, taniej i wygodniej - ale takowych nie ma więc sami sobie odpowiedzmy dlaczego
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego wszystkim przeszkadzaja okulary. Jak dla mnie to super sprawa, moim zdaniem to ma klimat, taki troszke kinowy. Popcorn, cola i okularki 3D:))))) Mowie stanowczo nie dla 3D bez okularow:)

Może dlatego, że niektórzy noszą już okulary korekcyjne i te proponowane przez kina są jednak mocno niewygodne w użyciu (jak je nałożyć na posiadane już gogle, to robi się ciasno)...
Dodatkowo: migotanie - dla mnie nieakceptowalne (głowa boli już po godzinie oglądania). Polaryzacyjne jeszcze ujdą, chociaż ściemniają obraz prawie czterokrotnie (i wymagają specjalnego ekranu, który polaryzuje obraz).
 

Redundantor

New member
Niektórzy powyżej chyba czytać nie umieją - napisałem przecież, że te tv stoją w mm, a nie je wymyśliłem. Widziałem je i sami sobie możecie pojechać zobaczyć.

Samsung 3D TV Without Glasses

A w necie też już o tym piszą, więc jak ktoś nie jest na bierząco to jego problem.

Naewt znalazłem zdjęcie tego srebrnego

Samsung_UN55D8000.jpg


Dla mnie to jest sensacja, bo okulary skutecznie mnie powstrzymywały przed zmianą TV.
 

mlx

New member
Lepiej już się nie wypowiadaj na tym forum. Jak już za kilka lat odbierzesz dowód osobisty to zrozumiesz dlaczego. Chyba, że jesteś blondynką...

weź sobie daruj mistrzu takie chamskie odzywki bo brak Ci kultury osobistej - przestań offtopować osobistymi uwagami dotyczącymi innych użytkowników i idź najlepiej na opinie onetu do podobnych Tobie
 

redlum

New member
Bez reklam
telewizory potrzebują do 3D okularów - ale np w plazmie Samsunga PS51D8000 okularów brak... trzeba dokupić osobno
 

Redundantor

New member
Czy choć jeden z was był tam i je widział - bo to co piszecie to kupa mądrości jak z forum onetu. Na wszelki wypadek zaprzeczyć i skrytykować nawet jak się nie ma pojęcia.

Idźcie tam popatrzcie i potem się wypowiedzcie - może ja mam jakieś urojenie 3d, a wy wszyscy jesteście jasnowidzami?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
weź sobie daruj mistrzu takie chamskie odzywki bo brak Ci kultury osobistej - przestań offtopować osobistymi uwagami dotyczącymi innych użytkowników i idź najlepiej na opinie onetu do podobnych Tobie

Zgoda, zatem odpowiem Ci zgodnie z Twoim tokiem rozumowania. Gdyby latanie było lepsze od jeżdżenia, to na parkingach mielibyśmy śmigłowce zamiast samochodów. Gdyby technologie typu kolor, HD czy 3D były lepsze od c-b to stosowanoby je od samego początku. Czasem warto zastanowić się nad jakąś kwestią zanim napisze się coś, co obnaży naszą indolencję.
W temacie bemowskiego MM dodam, że stoi tam 55D8000 bez okularów, bo w komplecie nie dają.
 
Ostatnia edycja:

q124

New member
kiedys czytałem że 3d bez okularów to w największym wypadku będzie miało mniej niż 40cali, tym o to sposobem dziękujemy.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
kiedys czytałem że 3d bez okularów to w największym wypadku będzie miało mniej niż 40cali, tym o to sposobem dziękujemy.

Akurat ta kwestia jest jedynie ograniczona technologią. Znane są już sposoby wyświetlania obrazów przestrzennych wielkości kilkuset metrów sześciennych. Od wczoraj można je oglądać w W-wie, chociaż jeszcze nie wiem czy przestrzenne. Zapraszam w soboty po 21:30 na Podzamcze. Tak, wiem, to jeszcze nie filmy a jedynie grafika, ale wersje pokojowe z wykorzystaniem obracających się ekranów lcd bywają już prezentowane na targach.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Redundantor ... Brodacz był i twierdzi coś innego.
Redundantor wskaż mi jakiś link, gdzie jest napisane wyraźnie, że taki a taki model Samsunga może pochwalić się technologią 3D bez okularów. Ja jakoś nie widzę. Może mam coś ze wzrokiem albo Ty byłeś po paru piwkach ;-) Z tego co wiem, a oczywiście nie wiem wszystkiego to np. Toshiba jakiś 20 calowy LCD takowy wypuściła za duże pieniądze.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dla ścisłości, bo zauważyłem poważną literówkę u siebie, ten model to 55D7000 w cenie 11499. Wisi na ścianie na wysokości wzroku mniej niż metr od przechodzących klientów, więc ktoś kto dotychczas oglądał tv 21" z odległości 4 m faktycznie może mieć złudzenie przestrzeni. Obok jednak postawiono ulotkę reklamową z wydrukowanymi okularami...
 

SULIx

Member

SULIx

Member
Czy choć jeden z was był tam i je widział - bo to co piszecie to kupa mądrości jak z forum onetu. Na wszelki wypadek zaprzeczyć i skrytykować nawet jak się nie ma pojęcia.

Idźcie tam popatrzcie i potem się wypowiedzcie - może ja mam jakieś urojenie 3d, a wy wszyscy jesteście jasnowidzami?
Chyba chłopaku powinieneś uznać swój błąd a jakoś zamilkłeś.No cóż może chcesz doczekać do czasu aż pierwsze Thoshi'by bez okularowe będą na polskim rynku. Może się to udać już z początkiem 2012.
Wtedy pociągnij ten wątek ...
 
Do góry