Panasonic VT30 czy warto?

kubotek

New member
Witam! zastanawiam sie nad zakupem Panasonica TX-P42VT30 Tv jest bardzo drogi i chcialem zapytac czy warto. Posiadam teraz LCD Samsunga z seri 6 i kolory sa poprostu piekne, czy ten Panas tez moze sie tym pochwalic? Co o nim sadzicie? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Witam! zastanawiam sie nad zakupem Panasonica TX-P42VT30 Tv jest bardzo drogi i chcialem zapytac czy warto. Posiadam teraz LCD Samsunga z seri 6 i kolory sa poprostu piekne, czy ten Panas tez moze sie tym pochwalic? Co o nim sadzicie? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!
musisz wziac pod uwage,ze plazma bedzie miala szara biel i ogolnie ciemniejszy obraz w porownaniu do lcd,moze ci sie tez niespodobac bardziej widoczny judder,pozatym vt30 to napewno dobry tv,najlepiej sam pochodz i porownaj.
 

kubotek

New member
Wszystko fajnie, tylko ze wyskakuje mi, ze nie mam dostepu do tego materialu. To tutaj sie placi za takie rzeczy? Poprostu nie wierze:)
 

kubotek

New member
Dziekuje Claudio, a ten V30 to ile tak naprawde ma Hz bo chwala sie jakims 600 ale jak domniemuje to jakas marketingowa sciema? Czy ten tv sprawdzi sie do Playstation 3 i ogladania tv HD (zwlaszcza pilka nozna)? Jak wypada jasnosc w tym modelu, bo podobno plazmy sa ciemniejsze i boje sie, ze moze mi to przeszkadzac, jak wypadaja kanaly HD? Dziekuje za pomoc!
 

q124

New member
kiedy kupujesz ten tv bo ja prawdopodobnie w sobote a jak nie to dopiero za mieisiac, tez sie zastanawiam dlugo nad wyborem i wacham sie miedzy wlasnei 42 30b a 46 20b, nie wiem moze wiesz w czym jest lepszy ten 30, co zauwazylem ale nie wiem czy prawda to nie ma podpiecia do pc a 20 ma dlatego chyba bede bral ten starszy model nie wiem jak z kolorami jest czy jest roznica czy nie? daj znac jak sie czegos dowiesz zalozylem temat wyzej tam masz linka do porownania parametrow ale co w praktyce sie widzi to inna sprawa. i rozmiar kazdy mowi ze 3d powinno minimum w 46sie ogladac
 

kubotek

New member
Jeszcze nie wiem, caly czas sie zastanawiam. Tez wiem za malo na temat tego tv a cena nie jest niska. Nawet nie moge obczaic tego testu gdyz mieszkam w UK i nie mam jak za to zaplacic. Jesli sa jakies inne testy tego tv w jezyku polskim to podajcie linki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest dużo osób z UK którzy są niebiescy - czyli zalogowani w klubie HDTV.
Tam będą wszystkie testy porównawcze i to prawie codziennie nowy. Warto się zalogować . Można płacić z każdego zakątka świata .
 

q124

New member
kurde powiem tak ze bylem zdecydowany na vt20 ale 46 cali wyprzedali i nie da sie juz ich dostac w panasonicu ani w innych sklepach zostaje tylko st30 i 42vt30 nie chce brac 42 wydaje mi sie ze bede niezadowolony. a st jest gorszy. dupa jednym slowem i tak nie kupie teraz bo lece do pl wracam za miesiac moze cos sie zmieni i potanieje vt. wie moze ktos tak mniej wiecej ile trzeba czekac zeby nowy model tanszy byl. 2000f nie dam napewno za tv szkoda siana.
 

claudio

Member
jesli chcesz VT20 to mozesz kupic jeszcze 50VT20 za 4.900zł
jesli chcesz 46 cali to za 4.900zł idzie kupic 46GT30.

Zalezy ile masz do wydania i z jakiej odleglosci chcesz TV ogladac. w VT masz dodatkowo okulary 3D. Jesli na 3D Ci nie zalezy to moze 50V20 za 4.700zł ale zawsze lepiej doplacic do VT te 200zl :p
 

redlum

New member
Bez reklam
kolega na wyspach mieszka - więc Polskie ceny raczej go nie interesują - u nas niestety - przeciwieństwie do sklepów GB - wysyłka poza granice jest niedostępna albo jest baaardzo droga
 

q124

New member
bardzo sie zdziwilem ale prawda jest taka ze w uk za tv sie placi wiecej i dodatkowo trzeba abonament tv placic w wysokosci 120 okolo f rocznie nawet jesli sie nie oglada tv i tv do grania jest. pozatym szukam na stronach internetowych i znalazlo by sie moze sie cos wolalbym 46 vt 30 ale dziwne ze nie ma tego rozmiaru zrobili 42 i 50. i tak kupie za miesiac tv jesli macie moze inne propozycje co do tv do ps3 zastanawialem sie na pocztku nad ledem ale kusi to 3d tym barzdiej ze mozna z 2d na 3d robic wszystko a gry wychodza teraz w 3d przyszlosciowo chyba zainwestowac warto w lepsze 3d. moze znacie jakies strony gdzie taniej sie da zamowic w uk ostatecznie moge dojechac. vt30 raczej odpada u mnie 42 za male a 50 za duze i za drogie chociaz stac mnie ale jednak nie dam za cos co bedzie przecenione o polowe za rok.
 

kubotek

New member
Moja VT30 juz do mnie leci, zdecydowalem sie jednak na 42 cale, 50 jest 500 funtow drozsza, jak dla mnie to zdecydowanie za duzo. Mam pytanie a mianowicie, czy ta plazme trzeba docierac? Wiem, ze starsze tv tam mialy. Jesli tak to prosze mi wyjasnic w jaki sposob mam to zrobic bo w instrukcji ze stronki internetowej Panasonica nic nie znalazlem na ten temat. Dziekuje!:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
próbowałem ją wypalić co prawda nie regulaminowym czasie ale śladu nie zostało żadnego.
Ale jutro będę dokładnie testował ten model to sprawdzę dokładniej problem wypalania.
 

kubotek

New member
Rozumiem, ale wydaje mi sie, ze jesli producent nic nie wspomina na ten temat w instrukcji to chyba nie ma takiej potrzeby chociaz ja sie nie znam:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to tak nie jest.
Ale plazma VT 30 ma mocne zabezpieczenia trzy z poziomu ekranu. Resztę info Ci podam później - po testach.
 

q124

New member
kiedy dostaniesz v30? daj znac co i jak i czy nie jest za mała. ja jutro jeszcze jade sprawdzic w comecie i currysie czy da sie zamowic. a z jakiej strony ja zamawiales? ja sie jeszcze wacham nad 46 vt20 i 42vt30 ale juz jestem pewien ze jedna albo druga" i jak da rade przeslij jakies fotki testowania obrazu najlepiej z ps3 jak masz
 
Do góry