panasonic vt20 obsługa filmów 3D

adamux

New member
Drodzy forumowicze którzy posiadają vt20 i korzystają z dobrodziejstw filmów 3D prosiłbym o pomoc i podpowiedź.
Jako, że nie posiadam odtwarzacza Bluray odpadają póki co wersje płytowe.
Posiadam jedynie odtwarzacz Popcorn a-200 z softem ponoć obługującym format plików 3D (SBS,Top-and-bottom) )
Czy da sie bezproblemowo podłączyć pendriv'a lub zewnętrzny dysk do vt20 tak żeby odpalić filmy nagrane SbS- trzeba je jeszcze przepuszczać przez jakiś program do obróbki czy Tv od razu je rozpozna ?
Czy musze formatować dysk lub pena by widział go tv ? obecnie mam ustawione na systemie plików NTFS, czy musze go sformatować na exfat lub fat32 ?
Czy Vt20 odtwarza bezproblemowo mkv w 3D ?

sporo tych moich pytan ale musze od czegoś zacząć :p
 

aRTWID

New member
przyłączam się do pytania?? żeby wgrać plik powyżej 5gb dysk musi być sformatowany ntfs.. a czy plazma będzie go widziała??
 

250373

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam ten sam problem z filmami .mkv na karcie sd. Format karty do NTFS powoduje, że plasma jej nie widzi! Mam film 8 GB i nie wiem jak go odtworzyć na plasmie...Jesli ktoś Wam odpowiedział. daj mi proszę znać!
 

jbravo

New member
mój VT20 tez nie otwiera plików mkv z pendriva (żadnych). Ale jak puszczę film przez serwer medialny (DLNA) to z reguły nie ma problemów i odtwarza nawet 12GB Avatara 3D 1080 :)
 

crepel

New member
Właśnie tyle ludzi ma ten model a nikt nie może odpowiedzieć dlaczego nie da się odtworzyć plików MKV z dysku zew. na paartycji EXfat w moim wypadku z innymi rozszerzeniami partycji nie próbowałem
czekamy na jakąś pomoc :)
 

crepel

New member
Trochę się pobawiłem i pliki MKV sa obsługiwane przez telewizory panasonic ale wydaje mi się że tylko do pewnego rozmiaru ponieważ pobrałem z pewnej stronki kilka próbek filmów które działają bez problemu ale za to filmy rozmiar 13GB już nie działa a ciekawostka film o rozmiarze 7,5GB działał oczywiście mowa o filmach 3D SBS .
Próbowałem zapodać przez DLNA z laptopa ,efekt wszystkie filmy się odtwarzają nawet te 13 GB ale niestety tną pewnie wina neta lub mojego lapka bo jest już stary i podczas wysyłu do telewizora jest tak zamulony że nic się nie da na nim zrobić tak że nadal walczę z moim problemem.
 

kubagie

New member
pliki mkv

Witam
prosze mi powiedziec jak mam odtworzyc pliki mkv na vt20 50 cali lub/i dmp-bdt210 nie moge ani na jednym ani na drugim urzadzeniu obejrzec filmu
 

kini0

New member
Bez reklam
dobrym rozwiązaniem jest zakup zewnętrznego odtwarzacza np. Asus O!Play mini... koszt to jakieś 240pln. Odtwarza wszystko, widzi partycje w NTFS.

a swoja drogą po cholerę odtwarzacz MKV który NTFSa nie widzi?
 

kubagie

New member
a czy odtworze na nim film 3d. mam na penie nagrany film 3d SBS w formacie mkv niestety tv mi go nie odtwarza a blu ray(rowniez 3d) tez nie-nie pokazuje zadnego komunikatu tylko czarny ekran a dioda na penie caly czas mruga
 
Do góry