co lepsze do ps3 philips 40 9000 czy 46 8000 seria

q124

New member
jak w temacie szybka odpowiedz sie liczy jade za 2 dni nie chce stac znowu i dumac podoba mi sie ten tv zalezy mi na 3d i zeby smigalo na ps3 ladnie, tak patrzac na 40 cali maly sie wydaje 46 cali super ale polowa mniejsze parametry ma 200hz i 500000 kontrastu. chyba ze ktos ma lepsze sprzety do 1400 funtow, oba sa w tej samej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych .
Podaj jakie masz warunki w mieszkaniu i jakie potrzeby ?
I jaki dokładnie model Philipsa masz na myśli ?
Napisz co Cię denerwuje w w telewizorach ?
I ile % do grania ile do telewizji ?
 

q124

New member
mam do wyboru 40pfl9705 3d i 46pfl8605 3d. sa w tej samej cenie, bardziej raczej chyba do ps3 i konsol bedzie ale i duzo filmow ogladam czyli w 1200p bedzie szlo duzo. wiadnomo 3d to sciema to sporadycznie jakies filmy. mieszkanie wynajmuje w uk to sie moze zmienic 10 razy. czasami jak ogladam jakies filmiki ostrosc w grach jest idealna mam monitor 23 flatrona w2353v i w nim jest kicha co do jakosci. mam nadzieje ze wystarczajaco info jak cos podaj jakie sa sprawdzone tv sprawdze sobie je jeszce co do philipsa nie jestem przekonany az tak ale ma parametry niezle i wyglad mi sie podoba. dobrze zeby byla mozliwosc ogladania w malym ekranie tv w gornym rogu ale nie wiem jaka to sie tam nazywa. i oczywiscie podlaczenie do pc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bardziej chodziło mi o dane :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ?
wolisz obraz ostry czy łagodny ?
matryca błyszcząca czy matowa?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ?
czy ważne jest wifi ?
czy będziesz korzystać z widgetów ?
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora?
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ?
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ?
ma mieć 3D ?
ma mieć slot na karty SD ?
ma mieć tuner DVB-S ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

q124

New member
wow duzo tego i naprawde nie wiem czy az potrzebne mi jak pisalem bardziej pod ps3 chce zeby ekran wygladall jak tafla wody idealny nie chce matowego to na bank:

odległość od ekranu 2m 3m
jak słońce świeci w pokoju slabo
Jak duży jest pokój sredni wysoki sufit
jaki masz obecnie telewizor jak wyzej monitor
jakie programy najczęściej oglądasz programy raczej przez internet jedynie filmy z kompa
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem wieczorem chyba gram rano:)
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ja wole bez dziewczyna z
wolisz obraz ostry czy łagodny nie wiem dokladnie o co chodzi w pytaniu ale bez pikseli i rozmyc
matryca błyszcząca czy matowa blyszczaca
preferowana wielkość telewizora od 40 do 46
preferowana marka philips smasung
czego nie lubisz w telewizorach dotykowych przyciskow do ustawien i beznadziejnych ksztaltow i wygladu chodzi mi o te stojaki srebne co sa w samsungach ostatnio jak osmiornica wygladaja
jakie urządzenia będą podłączone pc, xbox, ps3, jakies glosniki narazie nie kino domowe, laptop
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń programy itp nie interesuja mnie jedynie co to przez neta darmowe stacje pozniej moze dekoder polsatu
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych na wprost ale musi byc dobra widocznosc po bokach
czy ważne jest wifi tak
czy będziesz korzystać z widgetów chcialbym jesli beda dostepne w tych philips
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora czasami ale nie koniecznie opcja mile widziana
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD tak
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami tak
ma mieć 3D tak
ma mieć slot na karty SD nie musi jesli ma mozliwosc podlaczenia pena aalbo pc
jakimi złączami przynajmniej 3 hdmi
jaki masz sygnał uk to nie wiem jaki
ma stać czy wisieć narazie stac jak bede na swoim to moze zmienie za ten czas tv
jaka klasa cenowa 1400 funtow

pliz jak najszybciej o 10 jade jutro na zakupy moze i cos kupie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
teraz będzie znacznie łatwiej.
Jeśli wolisz bez światła - to równiejsze znacznie podświetlenie ma - Philips.
Dla Twojej dziewczyny wystarczy - Samsung.
Ponieważ wolisz matrycę błyszczącą - to Samsung.
Do 3D - Samsung - bo ma znacznie poprawioną obróbkę ( czym się bardzo chwalił).
To wygląd będzie dla Ciebie to - 46WL 768 Toshiby
Multimedialnie to zdecydowanie - Samsung.
Filmy USB - Samsung
Z boków lepiej - Philips .
Do gier Input lag mniejszy - Philips
Wielkość - ja byłbym zdecydowanie za 46"
 

q124

New member
ojjj glowa juz mnie boli od tego wybierania przez ostanie 3dni nic innego jak tylko szukanie tv
spraawa wiec wyglada pomiedzy samsugiem a philipsem ale jaki dokladnie samsung??

czy jest kolosalna roznica pomiedzy parametrami tego philipsa 9000 a 8000/?
bo jest 9000 tylko dostepna 40 cali co zdaje sie za mala, odpada troche ale z 2 strony ma bogate parametry... ale czy na 40 to beda przydatne wogole...

jeszce jedna funkcja interesuje mnie bardzo zeby mozna bylo nagrywac obraz z tv na dysk a nie wiem czy to jest mozliwe w philipsie kumpel ma samsunga i tam widzialem ze moze ustawic sobie godzine i nagrywa sie bezproblemu jak nie ma go w domu.

prosilbym o konkretne modele tego samsunga
dzieki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak jak pisałem bardziej multimedialny będzie Samsung D8000- więc sumując główne potrzeby - wskazanie wychodzi na Samsunga D8000
 

q124

New member
bylem dzisiaj naszczescie zapomnialem karty kredytowej:) ale i dobrze widzialem wlasnie tego d8000 fajny nie powiem ale za ta cene 40cali to nie opyla sie, ogolnie koles w 1 sklepie nakrecil mnie na 99 procent na Panasonic TX-P46ST30B ale plazma !! ale chyba sie zdecyduje mowil ze wszystkim przebija leda philipsa 3d najlepsze jest w panasonicu podobno, wyglad i parametry bomba na ścianie ujmując. jedynie co to rachunki za prad moga byc mocne. ale wynajmuje i mam wliczone to nie moja sprawa juz. zapytam tylko czy ten model bedzie lepszy od tego samsunga?? oczywiscie 46 cali nie ma bo maja wielkie problemy z japonia ostatnio.
 

q124

New member
te linki nie dzialaja mi nie mam dostepu czy jakos tak , ale o co chodzi bedzie zly??? 50 cali to juz za duze 46 dla mnie to max, odpisz jak mozesz czy bedzie ok czy jest lipny moze?? lecial na nim tylko avatar 3d nie widzialem dokladnie obrazu ale parametry mi wskazuja na cos konkretnego a koles tlumaczyl ze jest nowej generacji z lepsza jakoscia czerni tak jak w ledzie powinno wygladac czy to prawda? jedynie co to ciagnie pradu duzo.
 

q124

New member
fajnie tyle latania jak bylem zdecydowany to nie bylo wiecej panasonikow a z wystawy to nie chce, ten vt 30 to kosztuje 1800 za duzo i 50 cali wypali mi oczy chyba, nie wiem nadal co do tego panasonic czy sie decydowac czy poczekac moze, najbardziej mi sie podoba jednak ten philips 46 z 8000 seri jak wlaczona jest prezentacja to wyglada swietnie co do panasonica 3d wymiata.
 

q124

New member
mam wielka prosbe napalilem sie juz na tego panasonica do soboty chce kupic wreszcie tv czy Panasonic TXP46GT30B 46 bedzie lepszy od tego Panasonic TXP46ST30B 46 jak ktos moze odpowiedziec bede wdzieczny.
 

don111

Banned
GT jest wyższą serią, wg pierwszych zagranicznych testów ma podobną jakość obrazu do VT (ten sam filtr, podobna czerń), być może ma słabsze wyposażenie
 

q124

New member
ok st odpada wsumie decyduje sie na vt chyba tylko nie wiem ktory lepszy bedzie wiadom ze nowszy powinien ale jesli nie widac roznicy po co przeplacac zastanawiam sie nad vt20 46 cali i vt30 42 ktory lepszy ?? zalezy mi na podlaczeniu do pc a 30 chyba nie ma a parametry ma chyba te same nie wiem jak z jakoscia obrazu czy jest lepsza czy nie wie ktos?
 
Do góry