Panasonic GT20 vs. VT20

acess

New member
Witam

czy ktos moglby napisac roznice ?
tak na oko...

obraz, dzwiek - jak to wyglada ?

zalezy mi na obrazie i multimediach.
 

heniek017

New member
Dzwiek ma lepszy VT ma dodany 3 głosnik, za to GT radzi sobie z wieksza iloscia plików z pena czyta mkv. VT ma inny filtr pewnie dla tego ze tam jest inna tafla szkła ale wystepuja czeste wypalenia ktore mozna niwelowac ale problm z tym jest no i vt ma 2 pary okularów i adapter wifi w zestawie.

Ja wybieram jednak VT
 

racuh

Banned
po pierwsze ani VT20 ani GT20 nie czytają MKV. chyba ze przekonwertowane,
po drugie powłoka mas=trycy w obydwu jest taka sama
różnica tylko polega na wyposażeniu, na filtrze wysoko kontrastowym i dźwięku (3 głośniki w VT)
Jak dla mnie obraz podobnej jakości różnicy nie zauważyłem, może jacyś napaleni maniacy bedą widzieli różnice ale ja jako zwykły użytkownik nie.

I jeszcze jedno żaden nie obsługuje w trybie DVB-S bezpośrednio po kablu niektórych polskich transponderów i mamy pikselozę na programach HD. Może na niektórych modułach będzie wszystko ok ale nie sprawdzałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie liczy się tylko jakość. Inne rzeczy możesz sobie dokupić - jakości obrazu nie dokupisz.
 

acess

New member
mamy pikselozę na programach HD. Może na niektórych modułach będzie wszystko ok ale nie sprawdzałem.


co to ma znaczyć ? :D haha

przecież takowy TV kupuje się między innymi właśnie do oglądania programów nadawanych w HD..

czyli pójście za Twoim tokiem rozumowania : jeśli natrafimy na dobrą sztukę to pixelozy nie ujrzymy :F tak ??

a to dowcip chyba roku...

i jakich modułów ?
 

racuh

Banned
co to ma znaczyć ? :D haha

przecież takowy TV kupuje się między innymi właśnie do oglądania programów nadawanych w HD..

czyli pójście za Twoim tokiem rozumowania : jeśli natrafimy na dobrą sztukę to pixelozy nie ujrzymy :F tak ??

a to dowcip chyba roku...

i jakich modułów ?

Nie chodizło mi o dobrą sztukę telewizora ale modułów. Takie sytuacje pojawiają się we wszystkich Panasonikach z DVB-S
po podłączeniu kabla antenowego do TV na kanałach HD pojawiają się artefakty ale tylko na polskich programach, poprostu TV nie obsługuje polskich trasponderów na których nadawana jest cyfra+. Sprawdzałem to w moim GW20 jak i w V20 i VT20. Na innym forum pisali że potrzebny jest odpowiedni moduł CI ale nie stac mnie żeby bawic się w testera.
 

klaus71

New member
Bez reklam
coś wam się pokręciło.
panas wypuścił po prostu wadliwe płytki z dvb-s w serii 20.
jak sygnał jest mocny a mimo to występuje szatkowanie sygnału to wystarczy zgłosić do serwisu panasa - wymieniają płytkę w domu.
ja musiałem nalegać na wymianę w domu bo na dzień dobry chcieli brać telewizor na serwis.
wymiana zajmuje 30minut i od zmiany nie szatkuje mi moduł polsatu. z tego co wiem tnk hd też działa poprawnie z plazmami panasa.
 

racuh

Banned
mam rozumiec że wszystko jest winą wadliwej płytki ? to dlaczego jak w tamtym roku do nich dzwoniłem to powiedzieli, że przyczyną jest że ten system w TV nie jest przystosowany na rynek polski więc na polskich transponderach w programach HD były i będą artefakty.

Dziwne bo z tego wynika że gośc się po prostu nie znał albo chciał mnie widocznie spławic. Po świętach dzwonie do nich znowu.
 
Do góry