SONY KDL-60LX900 czy SHARP LC-60LE925E

maximus74

New member
Witam. Szukam najlepszego TV LCD 3D o przekątnej 60 cali na rynku. Dwa wpadły mi w oko czyli SONY KDL-60LX900 oraz SHARP LC-60LE925E. Świeciły podobnie (nie zaobserwowałem różnicy w wyświetlaniu żółci dzięki 4 kolorowi w Sharpie pomimo odtwarzania tego samego materiału HD z Aquosa równocześnie) lecz wydawało mi się, że w Sonym powłoka mniej odbija refleksy (dużo mniej odbijały się świetlówki z hali sklepu w którym wisiały obok siebie). Czy to subiektywne odczucie czy fakt? No i mam dylemat. Jestem skrzywiony na LCD-ki, więc nad plazmą się nie zastanawiałem - a może powinienem? Z góry dzięki za pomoc.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Czy ja wiem czy warto się pakować w 3D? Nie ma jeszcze tak do końca ustawionego standardu i może lepiej poczekać, a nie testować na sobie :) Pojawiają się już przecież tv z możliwością oglądania 3D bez okularów i myślę, że to będzie szło w tym kierunku.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Czy ja wiem czy warto się pakować w 3D? Nie ma jeszcze tak do końca ustawionego standardu i może lepiej poczekać, a nie testować na sobie :) Pojawiają się już przecież tv z możliwością oglądania 3D bez okularów i myślę, że to będzie szło w tym kierunku.

Nie wiem gdzie kolega zyje ? .Dawno nie czytalem tak DOBREGO komenta.3d bez okularow to tak na 8 cali jest.Ja jako posiadacz wielu tv zawsze bym bral plazme lcdki to nie ta jakosc w 3D bo sa za wolne do takiego materialu.Co do Sony to ma dosc male katy ogladania 3D .Roznice w 3D Plazma vs LCD

Test telewizora 3D Panasonic TX-P50VT20 | 3D-Ready - pierwszy polski blog o technologii 3D

Test telewizora 3D UE40C7000 | 3D-Ready - pierwszy polski blog o technologii 3D

Jesli szukasz dobrego 3 D to poczytaj o Plazmach .Pozdrawiam.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Nie wiem gdzie kolega zyje ? .Dawno nie czytalem tak DOBREGO komenta.3d bez okularow to tak na 8 cali jest.Ja jako posiadacz wielu tv zawsze bym bral plazme lcdki to nie ta jakosc w 3D bo sa za wolne do takiego materialu.Co do Sony to ma dosc male katy ogladania 3D .Roznice w 3D Plazma vs LCD

Test telewizora 3D Panasonic TX-P50VT20 | 3D-Ready - pierwszy polski blog o technologii 3D

Test telewizora 3D UE40C7000 | 3D-Ready - pierwszy polski blog o technologii 3D

Jesli szukasz dobrego 3 D to poczytaj o Plazmach .Pozdrawiam.

To chyba czegoś nie doczytałaś... http://www.hdtv.com.pl/forum/3d-tv/51951-3d-bez-okularow-i-na-70-telewizorze-czy-przelom-2.html Ignorancja to najgorsza rzecz :bober:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model Sharpa 3D otrzymuje wszędzie na świecie znakomite oceny :
http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/...ierwszy-telewizor-sharpa-3d-test-otwarty.html
Tu ogromne znaczenie ma fakt że dzięki dynamice masz najjaśniejszy obraz w okularach aktywnych . Bardzo ważne jest też że masz więcej subpikseli na ekranie o 2 mln co daje znacznie ostrzejszy i wyraźny obraz.
Powłaoka antyrefleksowa jest bardzo dobra ba światła z tyłu nie odbnijaią się w ekranie a to wyraźnie pokazuje rożnicę szczególnie gdy chcesz porównać Sony.
Dodatkowo Sharp posiada procesory H 264 do szybszego skalowanie sygnału.
Różnice koloru żółtego i kolorów turkusowych są widoczne nawet porównując modele Sharpa między sobą.
O cenę dla niebieskich pisz na priw.
 
Do góry